Купити арештоване майно у м. Київ на майданчиках Прозоро.Продажі

Наприкінці серпня 2020 року український уряд повідомив про майбутнє проведення електронних аукціонів з продажу арештованого майна у Києві та інших містах України на майданчиках державного підприємства «Прозоро.Продажі». Раніше придбати конфісковані активи усі бажаючі могли через спеціалізовану систему онлайн-торгів, створену з цією метою Міністерством юстиції. Однак вказаний інструмент дедалі частіше критикують за недотримання вимог законодавства, а також зловживання службовим становищем окремих посадовців.

 Де купити арештоване майно у м. Київ чи іншому регіоні?

До 2014 року арештоване майно у Києві, як і по всій Україні, купити можна було лише за виконання певних умов. Квартири та будинки в елітних районах, автомобілі, літаки і пароплави, заводи чи великі промислові комплекси – десятки цікавих об’єктів, розташованих у різних куточках нашої країни, щодня знаходять нових власників.

Повністю вільний і незаангажований продаж арештованого майна у м. Київ та інших містах від самого початку був головною метою сучасної системи електронних торгів. Також вона допомагає на практиці реалізовувати політику держави у галузі примусового виконання винесених судом рішень. Використовуючи найновіші ІТ-розробки, своєю стратегією підприємство обрало становлення та розвиток ринку арештованих і конфіскованих активів.

Сьогодні у системі електронних аукціонів з продажу тимчасово заблокованих об’єктів зареєстровано більше 81 000 учасників. А дохід, який вдалося отримати від збуту тисяч подібних активів, вже перевищив позначку у 13 мільярдів гривень. Статистика доводить, що на торгах з продажу арештованого майна у Києві та інших містах, найбільшим попитом користуються житлові нерухомі об’єкти і автомобільний транспорт – в цілому на них припадає 30 000 успішних аукціонів.

Продавцями тут виступають Державна виконавча служба, Фонд державного майна України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Нацбанк, АТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ «Ощадбанк».

Купити арештоване майно у Києві на електронних аукціонах Прозоро.Продажі

Наприкінці серпня 2020 року Міністр юстиції підписав відповідний наказ, згідно з положеннями якого функції організатора та адміністратора електронних торгів з продажу арештованого майна у Києві та інших регіонах будуть поділені між державними підприємствами «СЕТАМ» та «Прозоро.Продажі». Влада пішла на цей крок для збільшення надійності та ефективності процесу реалізації активів, вилучених у власників за судовим рішенням.

Електронна система Прозорро.Продажі давно довела, що реалізовувати державне, комунальне або приватне майно тут вигідніше, ніж на звичайних торгах. Завдяки великій кількості майданчиків до аукціонів вдається залучити набагато більше учасників. Вільна конкуренція, в свою чергу, стимулює зростання ціни. Це також зменшує додаткові витрати, пов’язані з рекламою та просуванням на ринку. Обираючи один з майданчиків Prozorro.Sale, ви винаймаєте команду кваліфікованих фахівців, що забезпечать перемогу в аукціоні.

Про останні новини у сфері проведення відкритих онлайн-аукціонів з продажу арештованого майна ви зможете дізнатися за допомогою спеціального Telegram- і Viber-бота.

Переглянути аукціони