Придбати право вимоги за кредитним договором на торгах Прозоро.Sale

В умовах зростаючої популярності споживчих кредитів відступлення права вимоги за кредитним договором стало таким же товаром, як і власний будинок чи автомобіль. На електронних майданчиках Прозорро.Продажі просто зараз ви можете прийняти участь в десятках аукціонів, де лотами виступають дебіторська заборгованість підприємств, що перебувають на стадії банкрутства, або цілий портфель непогашених споживчих кредитів.

Купити право вимоги за кредитним договором на торгах Prozorro.Sale

Відступлення права вимоги – це передача повноважень на стягнення несплачених боргів (цесія) іншій особі за правочином. У цьому випадку новий кредитор одержує усі привілеї попереднього власника. Сьогодні такі операції означають те саме, що й продаж матеріальних активів. З їх допомогою банки виконують власні розрахунки і сплачують фінансові зобов’язання перед іншими особами.

У 2020 році Велика Палата Верховного суду визнала відступлення права вимоги за кредитним договором фізичній особі недійсним. Відтак підписання угоди можливе лише з фінансовою установою. У всіх інших випадках після укладення договору новому власнику передають повний пакет документів, які підтверджують наявність боргу.

При цьому боржник не зобов’язаний давати свою згоду. Фінансова установа або банк, що викупили право вимоги за кредитом, повідомляють його про це у письмовій формі. Новий власник зацікавлений зробити це вчасно, щоб уникнути повернення коштів попередньому кредитору. Предметом договору цесії може бути відступлене право вимоги за кредитним договором як у грошовій, так і у негрошовій (товари, послуги, виконання певних робіт) формі.

Відступлення права вимоги за кредитним договором – придбати на офіційному майданчику Прозоро.Продажі

Продаж прав вимоги за кредитами на електронних аукціонах Prozorro.Sale відбувається повністю відкрито, без корупції чи інших зловживань. Кілька років тому сучасний стартап довів, що оренда або продаж різноманітних державних активів може бути дійсно прозорим та ефективним. Майно, що не використовувалося роками, сьогодні успішно реалізовують на зручних онлайн-торгах. А одержаний прибуток регулярно поповнює державний бюджет.

Поруч з відступленням права вимоги за кредитним договором на спеціальному майданчику, під’єднаному до центральної бази даних Prozorro.Sale, ви також можете купити нерухомість, приміщення для офісу чи облаштування великого промислового комплексу, автомобільний транспорт, спеціалізовану техніку, земельну ділянку, орендувати вагон «Укрзалізниці» та багато іншого.

Протягом чотирьох років завдяки системі Прозорро.Продажі було проведено 371 тис. відкритих аукціонів, на які зареєструвалися майже 34 тис. учасників з усієї України. Прибуток, отриманий від реалізації державних і комунальних активів, зокрема відступлення права вимоги за кредитним договором, вже склав 38 мільярдів гривень. Ці гроші регулярно надходять до бюджетів різних рівнів – замість того, щоб збагачувати старих корупціонерів.

Підписуйтеся на щоденну електронну розсилку, а також зручний Viber- або Telegram-бот, приймайте участь у торгах з продажу права вимоги за кредитом та перемагайте!