Металобрухт на Prozorro.Sale реалізується через спеціальні майданчики

Згідно з чинним законодавством, металевий брухт – це вторсировина, яка підлягає повторному використанню. До цієї категорії належать чорні та кольорові метали або їх сплави, які є непридатними для прямого вжитку. Однак після переробки лом знову стає цінним ресурсом. Сьогодні металобрухт на Prozorro.Sale реалізується через спеціальні акредитовані майданчики.

Види металобрухту на аукціонах системи Прозорро.Продажі

Вже протягом 5 років система Прозорро.Продажі забезпечує справедливе проведення аукціонів. Через торги Prozorro.Sale державні та комунальні підприємства реалізують майно, яке вже не використовується у господарській та виробничій діяльності.

Популярними є аукціони з продажу металобрухту в системі Прозорро.Продажі. Для підприємців це можливість реалізувати списане майно та отримати додатковий дохід. Покупець же отримує за досить невеликі кошти сировину для її подальшої переробки та використання у господарській діяльності.

На аукціонах з продажу металобрухту на Прозорро можна зустріти

  • лом кольорових та чорних металів;
  • цинкові та чавунні труби;
  • металеву стружку й т. д.

Металолом на Прозорро.Продажі реалізується у вигляді брухту чорних, кольорових та цінних металів. Чормет представлений залізним, чавунним та нержавіючим ломом. Кольормет виставляється на продаж у вигляді брухту алюмінію, титану, міді, латуні тощо. Таке різноманіття металолому формується завдяки тому, що реалізують металобрухт державні та приватні підприємства, які займаються виробництвом товарів у різних галузях.

Самостійний вибір лоту з металевим брухтом – непросте завдання, тому радимо проаналізувати наступні критерії:

  • ціна, яка залежить від стану сировини та  об’єму;
  • чистота лому – в описі обов’язково зазначається рівень засміченості брухту;
  • наявність послуг з навантаження, сортування, різання та перевезення товару.

Як придбати металобрухт на Прозорро.Продажі

Електронна система Прозорро.Продажі дає можливість продати, купити, здати в оренду або взяти в тимчасове користування безліч різноманітного майна, серед якого можна виділити металевий брухт. Для участі в торгах на Prozorro.Sale потрібно виконати кілька простих дій:

  • детально вивчити умови проведення аукціону, оголошення продавця та його вимоги до учасників;
  • пройти процедуру реєстрації на одному з акредитованих майданчиків Прозорро.Продажі;
  • сплатити обов’язкові реєстраційний та гарантійний внески;
  • надати необхідні для участі в торгах документи.

Після цього можна подавати свою цінову пропозицію. У разі перемоги вам буде потрібно сплатити на рахунок організатора аукціону кошти за придбаний лот та укласти договір купівлі-продажу майна.

Якщо ви вперше берете участь в торгах металобрухтом на Прозорро.Продажі і у вас виникають будь-які питання щодо регламенту, реєстрації тощо, можете звернутися в службу підтримки відповідного майданчика. Підписуйтесь на боти у Telegram та Viber, щоб першими отримувати інформацію щодо найцікавіших лотів з продажу лому на аукціонах вищезгаданої торгової системи. Обирайте потрібні вам торги та перемагайте!