Оренда нерухомості на Prozorro.Sale для бізнесу

Спираючись на статистику електронних майданчиків, можна з впевненістю сказати, що оренда на Прозоро.Продажі користується не меншим попитом, ніж продаж державних або комунальних активів. Чи не кожного дня по всій країні здаються у тимчасове користування цілі майнові комплекси, а також окремі приміщення, будівлі, споруди. Електронні аукціони, що проходять на спеціальних майданчиках, дозволяють робити це законно, за зрозумілою процедурою та без корупційних зловживань.

Оренда приміщень на Прозоро.Продажі

Прозорі та зручні аукціони Prozorro.Sale дозволяють поєднати власників і потенційних орендарів. Зареєструвавшись на спеціальному майданчику, учасники торгів можуть орендувати склад, промисловий цех чи приміщення для офісу. А також продовжити договір, завантажити у систему звіт про здачу в оренду нерухомості на Прозорро.Продажі без проведення торгів, договір, підписаний згідно застарілого законодавства.

На електронних майданчиках потенційні орендарі беруть участь в аукціонах із здачі в оренду нерухомих активів, подають заявки на торги, що входять до цієї категорії, подовжують дію раніше укладених угод.

Організаторами електронних аукціонів з оренди державної нерухомості виступають:

 • Фонд держмайна України;
 • Національна академія наук;
 • міські, селищні та сільські ради;
 • виконавчі органи при місцевих радах;
 • різноманітні державні і комунальні організації, підприємства і установи;
 • відділ Державного управління справами, який відповідає за роботу в Україні дипломатичних і консульських представництв інших держав.

Відповідно до положень ЗУ «Про оренду державного і комунального майна», переможцем торгів з оренди на Prozorro.Sale може стати будь-хто, окрім підприємств і осіб:

 • що перебувають під санкціями;
 • компаній, що не повідомляють даних про кінцевого власника;
 • причетних до кримінальних справ з відмивання коштів;
 • проходять процедуру банкрутства чи припинення діяльності;
 • люди, що безпосередньо працюють в установі, яка організовує такий аукціон.

Взяти участь у торгах з оренди нерухомості на Прозорро.Продажі

Для того, щоб прийняти участь в електронному аукціоні з оренди на Прозоро.Продажі, необхідно зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків. Після укладення договору та сплати реєстраційного внеску, ви отримуєте доступ до найбільшої в Україні бази актуальних торгів.

Початкова вартість лотів у категорії «Оренда нерухомості на Прозорро.Продажі» визначається наступним чином:

 1. 1% від результатів оцінки об’єкта – якщо термін оренди перевищуватиме місяць;
 2. 0,03% – якщо приміщення орендуватимуть менше 30 днів;
 3. 0,0014% – у випадку, коли орендувати приміщення планують один день (чи менше).

Знайти нове приміщення для бізнесу або продовжити термін вже укладеної угоди – на майданчиках Prozorro.Sale ви зробите це швидко та безпечно. Підписуйтеся на зручний Viber- і Telegram-бот – щодня отримуйте сповіщення про нові аукціони. Звертайтеся до персональних консультантів, обирайте прибуткові лоти та перемагайте в торгах!