На Прозорро.Продажі нерухомість реалізується онлайн

Продаж нерухомості на Прозорро.Продажі – один із найпопулярніших напрямків для інвестування. Попит на нерухоме майно пояснюється його рентабельністю та стабільністю відповідного ринку. Нерухомість на Prozorro.Sale можна продати, купити, здати в оренду або взяти в тимчасове користування за привабливою ціною. При цьому торги є повністю відкритими та відбуваються за принципом вільної конкуренції – переможцем стає той учасник, який зробить найбільшу ставку.

Продаж нерухомості на Прозорро.Продажі – основні особливості нерухомого майна

На аукціонах Прозорро.Продажі представлена нерухомість з різних куточків України. Щоб взяти участь у торгах, необхідно зареєструватися на одному з майданчиків Prozorro.Sale. На аукціонах вищезгаданої системи можна придбати

 • житлові об’єкти – вигідно купити квартиру в будь-якому місті України найкраще на торгах з продажу нерухомості в системі Prozorro.Sale;
 • комерційні приміщення – ця категорія об’єднує об’єкти, які використовуються для ведення бізнесу – офіси, торгові площі тощо;
 • промислові активи – сюди належать виробничі та інженерні споруди – заводи, цехи, ангари, склади, мости й т. д.;
 • банківське майно – об’єднує нерухомість, яка є власністю збанкрутілих банків, що перебувають на етапі ліквідації;
 • нерухомі активи Нацбанку України – до цієї категорії належать адміністративні будівлі, гаражні комплекси тощо;
 • муніципальні об’єкти – ліквідна нерухомість комунальних підприємств (склади, будівлі, гаражі й т. д.). Знайти повний перелік цих об’єктів ви можете в категорії “нерухомість” на Прозорро.Продажі;
 • неліквідне комунальне майно – адмінбудівлі, склади та інші об’єкти, які вже не використовуються підрозділами місцевих адміністрацій.

Кожен лот з нерухомими активами містить інформацію про початкову вартість і статус торгів. Переглянути всі позиції з продажу нерухомості на Прозорро.Продажі ви можете вже зараз. Prozorro.Sale гарантує відкритість торгів, рівність прав та можливостей кожного учасника, а також не допустить будь-якого прояву корупції.

Аукціони з продажу нерухомості проходять на Прозорро.Продажі

Участь в аукціоні з продажу нерухомості на Прозорро.Продажі проходить в кілька етапів:

 1. Реєстрація на одному зі спеціальних майданчиків системи Prozorro.Sale.
 2. Оплата гарантійного та реєстраційного внесків (необхідні для підтвердження участі в аукціоні). Гарантійний внесок повертається учаснику, якщо той не став переможцем торгів.
 3. Подання необхідної документації.
 4. Участь у торгах. Перший аукціон проходить в 3 раунди по 3 хвилини. Якщо жоден учасник не з’явився на перший етап, то оголошуються наступні торги зі зниженням початкової ціни на 50%. Якщо не відбувся й другий раунд, то призначається третій аукціон з можливим зниженням ціни до 99%.
 5. Підписання протоколу аукціону.
 6. Проведення оплати та укладення договору.

Якщо ви плануєте купити, продати, взяти в оренду або надати нерухомість у тимчасове користування, пропонуємо звернути увагу на торги нежитловим майном, які проходять на майданчиках системи Прозорро.Продажі. Фахівці вибраної вами платформи нададуть всю необхідну інформацію та допоможуть з усіма тонкощами участі в аукціонах.