Оренда вантажних вагонів на електронному аукціоні Prozorro.Sale

На Прозорро.Продажі усі бажаючі можуть скористатися опцією «Оренда вагонів». Цю послугу підприємці замовляють у АТ «Укрзалізниця» – завдяки відкритим електронним аукціонам вантажні перевезення залізничними потягами стали доступні широкому колу представників бізнесу. Торги з оренди вантажних вагонів на офіційних онлайн-майданчиках почали проходити ще у листопаді 2019 року. Причому лотами стає абсолютно весь рухомий склад підприємства – від цистерн і платформ до повністю критих моделей, наприклад, хоперів.

 Н2: Оренда критих вагонів на прозорих торгах Prozorro.Sale

Сьогодні взяти в оренду вагони «Укрзалізниці» ви можете тільки через систему Прозорро.Продажі – такий підхід дозволяє уникнути корупції в державних органах та водночас забезпечує додатковий дохід до бюджету. Десятки рухомих складів більше не іржавіють в депо, а регулярно розвозять промислову сировину по всій країні.

В ході чесного конкурентного змагання визначається реальна ринкова вартість оренди залізничних вагонів – на аукціонах цей показник вказується за добу. Серед наявного транспортного складу популярністю користуються:

  • хопери;
  • зерновози;
  • цементовози;
  • напіввагони.

Виробництво сільськогосподарської продукції для нашої держави стоїть на першому місці, тож не дивно, що найбільшою популярністю у вітчизняного бізнесу користуються вагони-зерновози та хопери. Останні представляють собою саморозвантажувальні конструкції із закритим верхом, що по формі нагадують бункер. Ідеально підходять для перевезення сипучих вантажів.

Також часто на майданчиках Prozorro.Sale відбуваються аукціони з оренди вагонів зерновозів, призначених для транспортування сипучої продукції – зерна, руди, вугілля.

Разом з останніми цементовози представляють собою більш сучасну модель хопера, а їх вантажопідйомність збільшена до 79 тон. Вони швидко та надійно транспортують не лише цемент, а й апатитовий концентрат, пісок, гіпс, вапняк та інші порошкові чи гранульовані вантажі. Початкова вартість оренди зерновозів становить 1 800 грн. за 1 вагон за добу. В складі одного такого поїзда в середньому нараховується 50 вагонів.

Стартова ціна піввагонів – відкритих споруджень з високими стінками, призначених для перевезень насипних вантажів (вугілля, руди, деревних матеріалів) – складає 1 600 грн. Їх особливість – люки у підлозі та стінки, що відкриваються. Це значно спрощує процес розвантаження. Така цифра є цілком конкурентною і дозволяє «Укрзалізниці» отримувати за оренду пів вагонів достойну оплату.

Взяти в оренду залізничні вагони на електронному майданчику Прозорро.Продажі

Протягом двох останніх років учасники аукціонів в електронній системі Prozorro.Sale отримали можливість брати в оренду вантажні вагони, що належать АТ «Укрзалізниця». Це рішення мало на меті більш раціонально використовувати державне майно, при чому процес отримання прибутку мав бути позбавлений будь-яких корупційних схем чи незаконних договорняків. Чесно конкурувати за виставлене на торги майно, орендуючи його за справедливою ринковою ціною – саме на таких умовах змагаються учасники онлайн-аукціонів Прозоро.Продажі.

Завдяки створеному 5 років тому амбіційному стартапу державні та комунальні підприємства в Україні успішно реалізовують різні види рухомих і нерухомих активів. Конфісковані за борги будинки і квартири, елітні авто колишніх чиновників, земельні ділянки сільськогосподарського призначення, вільні приміщення «Укрпошти», заводи «Укрспирту» та великі промислові комплекси, що потребують додаткових інвестицій, вагони «Укрзалізниці», оренда яких дозволяє бюджетно транспортувати вантажі на значні відстані – за цей час на акредитованих майданчиках відбулася 421 тис. прозорих онлайн-торгів, до яких долучилися 44 тис. учасників. Отриманий дохід наразі складає 56,6 млрд. грн. і цей показник зростає з кожним днем.

Обирайте електронний майданчик Прозорро.Продажі та отримайте надійну підтримку на всіх етапах аукціону з оренди залізничних вагонів. Підпишіться на зручний Telegram-бот та отримуйте сповіщення про оголошення нових торгів в режимі 24/7!