Продаж авто державної власності на електронному майданчику Prozoro.Sale

Продаж автомобілів на Прозоро.Продажі – чудова нагода оновити власний автопарк за дуже приємними цінами. Легкові і вантажні авто регулярно реалізовуються державними, комунальними та приватними підприємствами – у такий спосіб вони позбуваються непотрібних активів. Водночас найцікавіші лоти більше не приховуються «лише для своїх». Їх можуть придбати усі бажаючі, скориставшись послугами спеціалізованих електронних майданчиків.

Продаж авто державної власності на майданчику Prozorro.Sale

Створений у 2016 р. інноваційний стартап швидко довів, що українці можуть жити без корупції. Використовуючи високотехнологічний модуль Prozorro.Sale, держава вдало позбувається непотрібних активів, не витрачаючи на їх утримання бюджетні кошти. До того ж, крім авто на Прозоро.Продажі ви знайдете наступні лоти:

 • житлову та комерційну нерухомість;
 • земельні ділянки;
 • необроблену деревину;
 • вагони «Укрзалізниці»;
 • приміщення «Укрпошти»;
 • заводи «Укрспирту»;
 • об’єкти малої приватизації;
 • майно банкрутів;
 • металобрухт;
 • дозволи на видобуток корисних копалин;
 • передачу об’єктів критично важливої інфраструктури у договори концесії.

Електронна торгова система Prozorro.Sale не тільки допомагає продавцям та покупцям знаходити одне одного, а й гарантує безпеку укладених договорів. Обравши автомобіль на Прозоро.Продажі, ви можете бути впевнені, що не купуєте кота у мішку. Інформація про транспортні засоби та організаторів торгів публікується у відкритому доступі – її легко перевіряють і контролюючі органи, і звичайні громадяни. Кожен лот, незалежно від того, на якому майданчику він виставляється, відображається на 40 аналогічних платформах. Такий підхід дозволяє залучити до аукціону якомога більше учасників та збути автомобілі чи інше майно за конкурентною ціною.

Як купити авто в Прозоро.Продажі?

Переглядаючи аукціони автомобілів на Прозоро.Продажі, ви зможете найти не лише моделі, що були у використанні, а й зовсім нові транспортні засоби. При цьому їх вартість буде значно нижчою, ніж у салоні. На спеціальних майданчиках щодня реалізовують машини, конфісковані за несплату боргів, легкові і вантажні автомобілі, що належали збанкрутілим підприємствам та компаніям, які прагнуть оновити власний автопарк.

Для того, щоб купити автомобіль на Прозоро.Продажі, необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. обрати надійний майданчик;
 2. пройти швидку процедуру реєстрації;
 3. у відповідному розділі ознайомитися з переліком лотів, виставлених на аукціон;
 4. в особистому кабінеті подати заявку на участь;
 5. завантажити необхідні документи;
 6. сплатити обов’язкові грошові внески;
 7. подати цінову пропозицію;
 8. перемогти у торгах!

Персональні консультанти допоможуть вам пройти весь шлях – від моменту реєстрації до розробки успішної стратегії під час участі в аукціоні з продажу авто державної власності. Підписуйтеся на E-mail-розсилку, спеціальні Viber- і Telegram-боти та вчасно дізнавайтеся про появу цікавих лотів!