ПАТ “Аграрний фонд” продає с/г товари на офіційних аукціонах

Публічне акціонерне товариство “Аграрний фонд” є потужною одиницею на ринку с/г товарів в Україні. Ця компанія, яка була заснована у 2013 році, по суті є державною та підпорядковується Міністерству агрополітики та продовольства. Діяльність організації полягає в закупівлі зернових та реалізації різної сільськогосподарської продукції.

Які резерви Аграрного фонду України можна знайти на торгах Prozorro.Sale

ПАТАграрний фонд” гарантує продовольчу безпеку України та виконує низку інших не менш важливих функцій:

  • підтримка вітчизняного с/г виробника;
  • запобігання необґрунтованому зростанню цін на сільськогосподарську продукцію;
  • створення с/г товарів з доданою вартістю;
  • підтримка стабільного функціонування ринку сільськогосподарської продукції.

Аграрний фонд України має спеціальні сховища, створені для зберігання запасів деяких продовольчих товарів, які необхідні на випадок різноманітних надзвичайних ситуацій. Ці резерви повинні постійно оновлюватися, а списані – підлягають продажу. Однак реалізуються ці товари за невідомими суспільству алгоритмами. Чудовим виходом з цієї ситуації став би продаж невикористаної продукції Аграрного фонду на торгах спеціалізованих платформ системи Прозорро.Продажі.

Діяльність організації проходить за п’ятьма основними напрямами:

  1. Форвардні закупівлі зерна.
  2. Виробництво борошна та круп.
  3. Спотові закупівлі зернових.
  4. Продаж мінеральних добрив.
  5. Реалізація зернових та продуктів переробки на внутрішньому та зовнішньому ринках.

У 2016 році Аграрний фонд України створив власну торгову марку. Це було зроблено для кращої впізнаваності української продукції за кордоном та у вітчизняних торгових мережах. Наприклад, під ТМ “Аграрний фонд” продається фасоване борошно, гречка тощо.

Продаж товарів Аграрного фонду на майданчиках системи Прозорро.Продажі

Продаж невикористаних товарів Аграрного фонду це одна з найбільших проблем цієї організації. Величезні партії зернових та іншої сільськогосподарської продукції реалізуються з використанням різноманітних корупційних схем. Змінити ці застарілі та неефективні методи допоможе відкритий продаж товарів ПАТ Аграрний фонд” через торги системи Prozorro.Sale.

ДП “Прозорро.Продажі” було створено у 2016 році як альтернативу корумпованим формам реалізації державного та комунального майна. За понад 5 років діяльності на Prozorro.Sale вже проведено 421 тис. аукціонів, які поповнили бюджет країни на 56,6 млрд грн.

У майбутньому стати учасником справедливих торгів з продажу сільськогосподарської продукції зможуть усі охочі. Для цього потрібно лише зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків електронної системи Прозорро.Продажі. Фахівці обраної вами платформи забезпечують якісну юридичну та технічну підтримку. Налаштовуйте боти у Viber і Telegram та першими отримуйте сповіщення про нові аукціони в системі Prozorro.Sale.