Про нас

Інформаційний ресурс megasale.com.ua допоможе вам розібратися з усіма нюансами участі у державних закупівлях Прозоро та аукціонах з реалізації державного майна на Прозорро.Продажі. У нас ви знайдете новини та цікаві статті на актуальні теми, пов’язані з прозорими тендерами в Україні, продажем, здачею в оренду невикористаних активів, що перебувають у державній, комунальній або приватній власності.

Для чого створювалася система Prozorro?

Кожного дня державні установи України оголошують десятки тендерів. Закупівля канцелярського приладдя, проведення ремонтних робіт, замовлення послуг із прибирання або вантажоперевезення – їх тематика дуже різноманітна. Головна особливість – сучасні закупівлі проводяться з використанням електронного модуля Prozoro. Завдяки цьому кожен тендер відбувається прозоро та з високим рівнем громадського контролю.

На придбання необхідних товарів і послуг щороку з державного та місцевих бюджетів витрачаються сотні мільйонів гривень. Ці кошти допомагають українцям отримувати гідну освіту, вчасну медичну допомогу та пристойний соціальний захист. Проведення державних закупівель – процес, пов’язаний з великими ризиками та відповідальністю. Саме для того, щоб він відбувався чесно та відкрито для громадськості, у 2016 році була створена електронна система Прозоро.

Мегауспішний стартап будується на принципах прозорості та публічності. «Всі мають бачити усе». Щодня на акредитованих майданчиках кожна державна чи комунальна установа оголошує публічні закупівлі, участь у яких мають право приймати фізичні та юридичні особи, що виконали певні умови та вчасно подали свої цінові пропозиції.

Як взяти участь в електронних аукціонах Прозорро.Продажі?

На хвилі успіху електронних держзакупівель отриманий досвід було застосовано і у сфері продажу державного та приватного майна. За спільної ініціативи громадських активістів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, НБУ та міжнародної антикорупційної організації Трансперенсі Інтернешнл 24 червня 2016 р. у системі Prozorro.Sale відбулися перші публічні торги. На них вдалося успішно реалізувати активи неплатоспроможних банків. А вже з 01 січня 2017 р. ФГВФО вирішує усі аналогічні активи виставляти на продаж виключно через онлайн-майданчики Прозоро.Продажі.

Менше, ніж за рік, завдяки прозорим аукціонам до держбюджету надійшов перший мільярд гривень. Сьогодні, після суттєвого розширення напрямків, за якими проводяться торги, ця цифра збільшилася до 34 млрд. грн. Даним сервісом активно користуються державні та територіальні органи влади різних рівнів, а одержані кошти спрямовуються на розвиток інфраструктури усієї країни та її окремих регіонів.

Завдяки інформаційному ресурсу megasale.com.ua ви завжди будете в курсі всіх змін та нововведень, що стосуються роботи електронних майданчиків з модулем Prozorro.Sale. Ми ділимося корисною інформацією по найбільш популярним напрямкам, за якими проводяться аукціони. Також на нашому сайті ви знайдете останні новини щодо змін у законодавстві та корисні поради, які забезпечать перемогу в торгах.

Перейти до закупівель

Переглянути  аукціони