Тендери на вантажоперевезення – подати пропозицію на майданчику Prozoro

Як виграти тендер на перевезення вантажів на Прозоро? Це питання хвилює багатьох підприємців, адже перемога у державних закупівлях гарантує вигідні контракти та дарує нові можливості для вашого бізнесу.

Переваги тендеру на вантажоперевезення в Україні

По суті держзакупівля в Україні – це відкритий конкурс, на якому учасники виборюють право постачати певні товари, виконувати роботи або надавати послуги замовнику (державному підприємству). Беручи участь у тендерах на вантажоперевезення, підприємці отримують унікальну можливість знайти нових клієнтів. Водночас загальнодержавні та місцеві органи влади дістають потрібні товари або послуги за значно нижчою ціною, економлячи таким чином кошти платників податків.

Замовниками тендеру на перевезення вантажів на Prozorro може виступати будь-хто – від міських, сільських та селищних рад, обласних і міських адміністрацій, лікарень, житлово-комунальних підприємств до культурних центрів і музичних закладів національного рівня. Їх бюджет дуже різний: від кількох тисяч до мільйона гривень (закупівля, оголошена комунальним підприємством «Славутич-Водоканал»).

Залежно від вартості, тендер на вантажоперевезення по Україні проводиться за однією з наступних процедур:

  • спрощені/допорогові закупівлі;
  • відкриті торги.

У першому випадку бюджет держзакупівель має бути рівним або більшим за 50 тис. грн. Відкриті торги актуальні для тендерів, вартість яких коливається від 200 000 грн. до 133 000 євро. Якщо тендер по вантажоперевезенню в Україні коштує менше 50 тис. грн., конкурс можна не проводити. Замовник має право укласти договір з постачальником напряму, опублікувавши в системі звіт про його підписання.

Як виграти тендер на вантажоперевезення на Прозоро

Якісна технічна та юридична підтримка – запорука успіху під час участі в тендерах з надання послуг по перевезенню вантажів на Prozorro. Для того, щоб перемогти та підписати вигідний контракт, вам знадобляться консультації найкращих фахівців. Де їх отримати?

Усю роботу з постачальниками, які подають свої пропозиції, ведуть електронні майданчики – спеціалізовані онлайн-платформи, що мають необхідний рівень акредитації та підключені до Центральної бази даних Прозоро. Обрати найкращий просто зараз ви зможете у відповідному розділі на сайті prozorro.gov.ua.

Окрім подачі пропозиції на тендер на перевезення вантажів, майданчики надають можливість:

  • спілкуватися із замовником та задавати уточнюючі питання;
  • у разі виявлення помилок – оскаржити процедуру проведення закупівлі;
  • подавати вимоги для усунення порушень.

Саме на майданчику, де зареєстрований замовник або постачальник, знаходяться особисті кабінети учасників, тут завантажуються необхідні документи, є доступ до бази актуальних тендерів. По суті ці платформи виконують одні й ті самі функції. Відрізняються вони лише за наступними характеристиками:

  • дизайн. Обирайте водночас сучасний та ненав’язливий – це допоможе максимально зосередитися на роботі, не відволікаючись на надто яскраву «обгортку»;
  • функціональність. Кожен майданчик має індивідуальний інтерфейс – відрізняються сторінки та місця розташування кнопок, спливаючі підказки, оформлення особистого кабінету;
  • служба підтримки – найважливіший параметр. Якщо підключений до Прозорро онлайн-сервіс не приділяє цьому питанню належної уваги, ви навряд чи зможете перемогти;
  • зручність налаштування пошуку закупівель залежно від бюджету, регіону, назви організації замовника та інших параметрів;
  • регулярна електронна розсилка з добіркою найцікавіших закупівель, присутність у популярних соцмережах.

Хочете дізнатися, як прийняти участь в тендерах на вантажоперевезення? Обирайте на Прозоро сучасний та зручний майданчик, отримуйте консультації найкращих спеціалістів, подавайте свої пропозиції та перемагайте!

Переглянути тендери