Будівельні тендери у м. Київ проходять через електронну систему Прозоро

Серед закупівель в електронній системі Прозоро тендери на будівництво у Києві та інших містах України є однією з найпопулярніших категорій.

Відкриті закупівлі в онлайн-форматі проходять на сучасному модулі з 2016 року. Вони регулюються Законом України № 922-VIII. Державні установи оформляють тендери на різноманітні товари, послуги та роботи в електронній системі Прозорро, де вони і знаходять постачальників.

 Будівельні тендери у Києві – яким чином вони відбуваються

На всіх офіційних майданчиках, які підключені до центральної бази даних, щодня автоматично публікуються нові закупівлі Прозоро. Щоб знайти потрібний вам тендер, зареєструйтеся на одному з них. Таким чином ви будете бачити всі закупівлі, що відображаються в Прозоро. Наприклад, якщо вас цікавлять будівельні тендери в Києві, то оберіть розділ «Будівельні роботи та поточний ремонт», та налаштуйте відповідну електронну розсилку.

Дана категорія закупівель – ласий шматочок для корупціонерів, тому їх проведення і перевели до Прозоро. Раніше у цій сфері панувало хабарництво та тіньові домовленості. Однак зміна законодавства відкрила доступ до державних тендерів усім охочим, а інформація про них тепер відкрита на загал. Це мінімізує корупційні махінації.

Тендер на будівельні роботи в Києві – зовсім не рідкість, адже наша столиця розростається стрімкими темпами. В інфраструктуру міста регулярно робляться вкладення з бюджету, за кошт яких будуються, а також ремонтуються державні установи, дороги та інші об’єкти. Саме тому у системі Прозорро часто проходять такі закупівлі. Київ, як світова столиця, має відповідати європейським стандартам і вимогам.

Серед замовників тендерів найчастіше зустрічаються Київська облдержадміністрація, Мінінфраструктури України, Міністерство охорони здоров’я, Київська міська адміністрація, Міністерство освіти України та інші.

 Тендер на будівельні роботи в Києві через систему Прозорро

Київ славиться своєю багатовіковою історією та архітектурою. Завдяки їм столиця часто є осередком культурних та спортивних заходів міжнародного рівня. Саме тому актуальними для міста є не тільки будівельні та ремонтні роботи, а й реставрація старовинних об’єктів.

Тендерами на будівництво в Києві займаються професійні виконавці, які не тільки працюють на вигідних умовах, а й ставляться до своєї роботи з відповідальністю. Ті, хто здобув перемогу на відкритих торгах, зможуть зайняти лідируючі позиції у такому прибутковому бізнесі.

Наразі в електронній системі Прозорро оголошені такі закупівлі на будівельні роботи в Києві:

  • реконструкція приміщень Інституту серця МОЗ України;
  • будівництво меморіального комплексу Героїв-киян, що віддали життя за цілісність та незалежність України;
  • створення сучасного дитячого майданчика на вул. Генерала Вітрука;
  • капітальний ремонт асфальтового покриття у Шевченківському районі;
  • реставрація парку «Сирецький»;
  • капітальний ремонт будівлі військової частини 4114 № 1.

Для участі у прозорих тендерах використовуйте один із офіційних акредитованих майданчиків. Пройшовши нескладну процедуру реєстрації, ви матимете доступ до всіх закупівель у сферах будівництва, проектування, ремонту та багато інших.

Тендери на будівництво в Києві – це великі та важливі проекти, за які може взятися не кожна організація. Однак, якщо ви відчуваєте в собі такі сили, ставайте частиною неупереджених закупівель. Система Прозорро гарантує вам чесні та рівні умови. Вони стануть вигідними не тільки для представників приватного бізнесу, а й принесуть значний вклад до бюджету країни.

Переглянути тендери