Реєстрація на сайті Прозоро через один з акредитованих майданчиків

Для ліквідації корупційних схем у сфері державних закупівель було створено електронну систему Прозорро, при реєстрації на якій вам стає доступною інформація про тендери. Зростання конкуренції на ринку дозволяє встановити справедливі ціни на товари, послуги чи роботи. Будь-яка особа має змогу ознайомитися  з даними, що зберігаються в ЦБД, зайшовши на один з акредитованих майданчиків. 

 Реєстрація в Прозоро – особливості процедури

Щоб почати шукати потрібні тендери та брати у них участь, потрібно пройти реєстрацію в системі Прозоро. Для цього станьте клієнтом одного з акредитованих електронних майданчиків, на якому ви маєте створити особистий кабінет. Таким чином ви отримуватимете сповіщення про актуальні закупівлі та будете в курсі змін в українському законодавстві.

Кожен з таких офіційних майданчиків є частиною модуля Prozorro та підключений до ЦБД. Саме на ньому відбувається обмін інформацією між замовником і постачальником: оформлюються тендери, ведуться діалоги, визначаються переможці, підписуються договори та подаються скарги. 

Незалежно від вибору майданчика для реєстрації в Прозорро, ви отримуєте доступ до абсолютно всіх закупівель. Усі дані, що публікуються в особистому кабінеті, знаходяться у вільному доступі для кожного громадянина України.

Для того, щоб стати користувачем одного з майданчиків, вам потрібно ввести наступні дані:

  • відомості про фірму/підприємство;
  • телефон;
  • електронну пошту;
  • пароль.

Для допомоги у користуванні електронною системою Прозорро створені відповідні інструкції, що прописують інформацію як для замовника, так і для постачальника. На спеціальному інформаційному порталі ви зможете знайти чіткий алгоритм дій від реєстрації до участі в закупівлях.

Для реєстрації на сайті Прозоро оберіть офіційний майданчик та натисніть відповідну кнопку. Після успішного проходження процедури не забудьте перевірити свою електронну пошту, куди буде надіслано посилання для підтвердження. Далі перейдіть до особистого кабінету та заповніть відповідну форму.

 Реєстрація в системі Прозоро на сайті одного з офіційних майданчиків

І замовник, і постачальник виконують однакову процедуру для реєстрації на Prozorro. Після цього вони підписують договір із майданчиком або поповнюють баланс учасника. Таким чином учасники проходять модерацію.

Ставши клієнтом одного з майданчиків електронної системи, постачальник може підписатися на розсилку з актуальними тендерами, попередньо налаштувавши її за фільтрами.

Для підготовки до участі в закупівлях у вас є можливість попрацювати у тестовому режимі, що дозволить вам взяти участь у пробному тендері. Вихід із тестового режиму можна здійснити у будь-який момент, варто лише звернутися до служби підтримки вашого майданчика.

Реєструватися на Прозоро можуть як фізичні особи підприємці, так і інші приватні компанії, наприклад, ТОВ, ПП, ПрАТ тощо. Однак брати участь у закупівлях можна і без відкриття ФОП. 

Подання пропозиції є платним. Тарифи для учасників є однаковими, незалежно від форми власності. Вони визначені відповідною Постановою Кабміну, що була оновлена у 2020 році. Тобто постачальник для подачі пропозиції має поповнити свій баланс, згідно з тарифом, що прив’язаний до очікуваної вартості закупівлі.

Переглянути тендери