Куплю пиловник дуба на прозорих аукціонах

Придбати пиловник можна на електронних аукціонах. Експериментальний проект, що діє з лютого 2020 року, скоро припиняється, і розпочнеться повноцінна реалізація деревини у системі Прозорро.Продажі.

 Ціна на суху дубову дошку пиловник на електронних аукціонах

Через систему Прозорро.Продажі з 2016 року реалізуються різноманітні державні і комунальні об’єкти, наприклад, нерухомість, земельні ділянки, металобрухт, автомобілі тощо. Уже більше року у форматі електронних аукціонів працює і напрямок необробленої деревини. Завдяки прозорій процедурі ринок лісових ресурсів позбавляється від корупційних махінацій та тіньових схем.

Наразі запит про продаж необробленої деревини є досить популярним, адже уже більше року триває експериментальний проект, передбачений Постановою № 1178. Підприємці зобов’язані укладати договір купівлі-продажу великих обсягів лісу через систему Prozorro.Sale.

Уряд готовий повністю перевести сферу деревини на електронні аукціони з метою прозорої її реалізації. Завдяки їм вдалося значно скоротити частку тіньового ринку, яка до реформи складала 20%. Розвиток корупційних схем провокувала купівля сировини деревообробними компаніями за прямими договорами. Через це Держбюджет втрачав мільйони гривень.

Контролювати обіг лісоматеріалів покликана система Прозоро.Продажі, а також електронний облік лісових ресурсів. Відтепер уся процедура від заготівлі лісу до укладання контракту з переможцем відкрита для громадськості. Завдяки цьому будь-які махінації стають неможливими. Дані про ціну на сировину, її обсяги, учасників торгів розміщуються в центральній базі даних, і переглянути їх може кожен небайдужий громадянин.

Представники лісозаготівельної галузі, які отримують на рік від 10 млн. грн. мають виставляти у систему Прозорро.Продажі не менше 25% лісоматеріалів щомісячно. Вони формують лоти для продажу на електронних торгах за такими принципами: обсяг деревини від 150 куб. м. або вартість від 200 тис. грн. Сировина має бути одного сорту. Ціна за 1 куб. м. дуба пиловника стартує від 700 грн.

Куплю пиловник дуба у системі Prozorro.Sale

Система Prozorro.Sale стала інноваційним проектом, який допомагає залежаним активам швидко знайти своїх власників без хабарів та «відкатів» та поповнити бюджет країни.

Взяти участь у прозорих аукціонах ви можете після реєстрації на одному з офіційних майданчиків. Таким чином ви отримаєте доступ до актуальних лотів та станете частиною чесного ринку деревини.

Купити пиловник дуба чи будь-яку іншу деревину на електронних торгах може кожен охочий для цього потрібно виконати наступні операції:

  • пройти реєстрацію на одному зі спеціальних майданчиків, підключених до ЦБД Прозорро.Продажі;
  • ознайомитися з доступними лотами;
  • увійти в особистий кабінет та подати заявку на участь в аукціоні;
  • завантажити документи;
  • сплатити внески (реєстраційний та гарантійний);
  • розробити стратегію участі разом зі спеціалістами майданчика;
  • зробити переможну ставку.

Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони