Куплю пиломатеріал на електронному аукціоні Прозоро.Продажі

«Куплю пиломатеріали» – цей запит досить часто зустрічається на дошках оголошень в інтернеті. На щастя, вам більше не потрібно витрачати купу часу та нервів на пошук необхідної сировини. Продаж якісної деревини всього в два кліки давно перестав бути мрією для українських лісозаготівельників. Купити пиломатеріали за зрозумілою процедурою, без хабарів і відкатів сьогодні може будь-хто. Для цього вам потрібно лише зареєструватися на офіційному майданчику Прозоро.Продажі, знайти потрібний аукціон та зробити переможну ставку.

Куплю пиломатеріал за вигідною ціною на аукціоні Prozorro.Sale

На електронних аукціонах Prozorro.Sale регулярно здійснюється продаж пиломатеріалів з дерев хвойних і листяних порід. Вони представляють собою вже розпиляну деревину, отриману з цілих колод. Характерна особливість таких заготовок – дві паралельні пласкі сторони. Їх поділяють на окремі категорії залежно від породи дерева, форми поперечного зрізу, методу обробки, розташування матеріалу в колоді, якості, розмірів та цільового призначення.

«Куплю пиломатеріали хвойні або листяні» – за цим запитом на онлайн-торгах Прозоро.Продажі ви знайдете наступні види деревної продукції:

  • пластини – одержують шляхом розпилювання колод на дві однакові частини;
  • четвертини – аналогічно стовбур дерева розділяють на чотири сегменти;
  • дошки – користуються найбільшим попитом, адже затребувані під час проведення будівельних та ремонтних робіт. За стандартами ширина дошок має хоча б в два рази перевищувати їх товщину, яка зазвичай складає 8-10 см;
  • бруси – дерев’яні заготовки, у яких ширина і товщина є однаковими та становить мінімум 10 см;
  • бруски – матеріали, ширина яких перевищує товщину максимум в два рази і становить щонайбільше 10 см;
  • обапіл – по суті це відходи, що лишилися після первинної обробки зрубаного лісу;
  • заготовки – найдешевші виходячи з ціни пиломатеріали, виготовлені з цілих брусків або дошок та підігнані до конкретної форми і розміру.

Купити пиломатеріали на електронному майданчику Прозорро.Продажі

У лютому 2020 року в Україні стартував експериментальний проект, згідно якого щонайменше 25% від загального обсягу заготовленої деревини, зокрема пиломатеріалів, тепер реалізовується на електронних торгах Прозоро.Продажі.

У 2016 р. інноваційна торгова система дозволила державі максимально вигідно розпоряджатися активами, що до цього не використовувалися десятиліттями. На спеціальних онлайн-майданчиках усі бажаючі можуть купити або орендувати житлову та комерційну нерухомість, транспортні засоби, виробничі лінії, заводи «Укрспирту», вагони «Укрзалізниці», земельні ділянки, дозволи на видобуток корисних копалин та багато іншого.

Як показала практика, продаж необробленої деревини на прозорих торгах дозволяє встановити економічно виправдану, конкурентну ціну на пиломатеріали та інші види деревної сировини. Водночас кожна торгова операція проходить відкрито для громадськості та контролюючих органів, що виключає корупційні схеми і втручання незаконних посередників.

Щоб прийняти участь в аукціоні, оберіть надійний майданчик, пройдіть нескладну процедуру реєстрації та зробіть переможну ставку на прибутковий лот.

Переглянути аукціони