Як продати землю на відкритих торгах Прозорро.Продажі

Земля є одним із найцінніших ресурсів в Україні. Угіддя відіграють важливу роль у сільському господарстві, будівельній справі тощо. Тому й не дивно, що продаж землі в м. Київ та інших населених пунктах нашої держави є одним із найпопулярніших напрямів аукціонів, які відбуваються через електронні майданчики системи Прозорро.Продажі. Реєструйтеся на одній з офіційних платформ Prozorro.Sale та беріть участь у справедливих торгах угіддями.

Як відбувається продаж землі у Києві на онлайн-торгах

Останні два роки ознаменувалися кардинальними змінами на ринку землі. Зокрема було прийнято кілька надзвичайно важливих законів, які дозволяють відчуження приватних, державних та комунальних ділянок різного цільового призначення. Також Верховна Рада України ухвалила постанову №1013, яка зазначає, що адміністратором торгів угіддями є ДП “Прозорро.Продажі”. Це означає, що аукціони з продажу землі в Києві або будь-якому іншому населеному пункті нашої держави проходять через акредитовані майданчики Prozorro.Sale.

На електронних торгах можна реалізувати угіддя різного цільового призначення (окрім сільськогосподарських ділянок державної та комунальної власності). На аукціонах для вас доступні землі для ведення фермерського господарства, будівництва будинку, створення зони відпочинку та рекреації тощо.

Вартість угідь на онлайн-торгах є різною та залежить від наступних факторів: розташування, площа, конфігурація, цільове призначення, якісний стану, наявність комунікацій і т. д.

Продати землю в Києві або іншому місті України за вигідними умовами ви можете на електронних аукціонах системи Прозорро.Продажі, яка гарантує рівність прав кожного учасника.

Продам землю в Києві через електронні майданчики системи Prozorro.Sale

Більшість потенційних покупців сприймають онлайн-торги як щось надзвичайно незрозуміле. Однак в реальності електронні аукціони є більш зручними, ніж традиційні публічні продажі. Для участі в оновлених торгах не потрібно кудись їхати та витрачати час на розв’язання бюрократичних проблем. Брати участь в онлайн-аукціонах можна навіть з власного помешкання (за наявності персонального комп’ютера та стабільного інтернету).

Як купити або продати землю в Києві або іншому місті України на аукціонах Прозорро.Продажі? Для цього виконайте кілька кроків:

  • оберіть один із майданчиків Prozorro.Sale та пройдіть на ньому процедуру реєстрації;
  • за допомогою фільтрів знайдіть найцікавіший лот та подайте заявку на участь у торгах;
  • сплатіть обов’язкові внески;
  • надішліть адміністраторам майданчика необхідні документи;
  • запропонуйте свою ціну за лот.

Електронна система Прозорро.Продажі є повністю автоматизованою, а тому й переможець визначається на справедливій та конкурентній основі – за найбільшою ставкою.

Якщо у вас немає великої кількості часу для пошуку лотів на майданчиках Prozorro.Sale, ви можете скористатися спеціальними земельними ботами у Viber і Telegram. Налаштовуйте їх та отримуйте миттєві сповіщення про появу нових торгів угіддями в системі Прозорро.Продажі.

Переглянути аукціони