Продати землю в Карпатах відтепер можна онлайн

Протягом останніх двох років у чинному законодавстві відбулися кардинальні зміни. Відтепер продати землю в Карпатах чи будь-якому іншому регіоні України можна абсолютно легально. Для цього достатньо бути клієнтом одного з майданчиків електронної системи Прозорро.Продажі. Сьогодні на Prozorro.Sale вже понад 40 акредитованих платформ, тому у потенційних покупців та продавців є достатньо багато місця для вибору.

Продаж землі в Карпатах відбувається за прозорими умовами та простою процедурою

Завдяки кардинальному реформуванню відносин на ринку землі, вітчизняні інвестори отримали доступ до мільйонів гектарів родючих українських чорноземів. Безумовно, одним із найцінніших ресурсів у цій площині можна вважати карпатські угіддя.

Популярність ділянок саме в цьому регіонів пояснити нескладно – чудові природні ландшафти, величезна кількість рекреаційно-оздоровчих зон (зокрема лікувальних джерел), низка культурно-історичних та інших пам’яток – все це притягує туристів. Зважаючи на те, що всі такі об’єкти так чи інакше пов’язані з угіддями, аукціони з продажу землі в Карпатах набули неабиякої популярності.

Сьогодні в цьому регіоні найбільший попит мають ділянки під забудову. В основному на таких угіддях зводять готелі та інші заклади для тимчасового проживання, ресторани чи кафе, санаторії тощо.

Однак на аукціонах з продажу землі в Карпатах можна купити ділянку й для інших цілей. Досить популярним напрямом в регіоні є сільське господарство – виробництво сирів, вирощування ягід, розведення ВРХ тощо. Також одним із видів діяльності є Карпатах є лісовий промисел.

Яким би не був напрям вашої зайнятості, купити ділянку в карпатському регіоні завжди можна через електронні майданчики системи Прозорро.Продажі. Варто зазначити, що відтепер усі аукціони проходять абсолютно відкрито та справедливо, адже громадський контроль унеможливлює використання будь-яких махінацій. Після реєстрації на одній з офіційних платформ, ви отримаєте доступ до найбільшої бази даних про торги в Україні. 

Продати землю в Карпатах через майданчики системи Прозорро.Продажі

Електронна система Прозорро.Продажі, яка є адміністратором земельних торгів, була створена у 2016 році та функціонує у сфері реалізації різних державних та комунальних активів. Основна її особливість – це абсолютна відкритість. Будь-хто може переглянути результати аукціону або спостерігати за його проведенням в режимі онлайн. Ще одна перевага електронних торгів – відсутність корупції, адже система Прозорро.Продажі автоматично визначає переможця. Все це унеможливлює будь-які втручання сторонніх осіб у результати аукціонів.

Отримати доступ до торгів ви зможете після реєстрації на одному з майданчиків системи Prozorro.Sale. Також налаштовуйте спеціальні земельні боти в месенджерах Viber і Telegram, щоб отримувати миттєві сповіщення про появу нових аукціонів прямо на свій смартфон.

Переглянути аукціони