Продам землю в м. Харків через електронний майданчик

Довгий час ринок з продажу землі в Харкові та інших населених пунктах України діяв у дуже обмеженому вигляді. Сільськогосподарські угіддя взагалі не можна було відчужувати, а ділянки іншого цільового призначення реалізовувалися за незрозумілими для суспільства механізмами.

Для руйнування застарілих схем продажу землі Верховна Рада ухвалила низку нормативно-правових документів, які регулюють відносини на відповідному ринку. Тому вже зараз торги з реалізації угідь різного цільового призначення проходять через спеціальні акредитовані майданчики електронної системи Прозорро.Продажі. Зареєструйтеся на одній із платформ, щоб взяти участь у справедливих аукціонах.

Торги з продажу землі в Харкові відбуваються за оновленою процедурою

Протягом останніх 30-ти років в українському суспільстві штучно розвивалася думка про необхідність заборони продажу угідь. Однак така позиція є оманливою, адже кожен землевласник має право, яке гарантується Конституцією України, на вільне розпорядження власністю, якою є земля.

Також відкриття та справедливе функціонування ринку угідь у довгостроковій перспективі матиме позитивні наслідки для української економіки, зокрема:

  • стабільні надходження до місцевих бюджетів, що дасть змогу розвивати народне господарство на місцях;
  • поступовий інтенсивний розвиток сільського господарства та пов’язаних з ним галузей;
  • детінізація ринку землі;
  • збільшення ВВП України тощо.

Саме розуміння владою усіх переваг і стало приводом для прийняття законопроектів, які дозволяють продаж землі в Харкові та інших населених пунктах України. Згідно з постановою №1013, реалізація державних та комунальних угідь відбувається виключно через майданчики електронної системи Прозорро.Продажі. Щодо приватних ділянок, то саме власник визначає спосіб їх продажу.

Сьогодні на електронних торгах можна купити угіддя різного цільового призначення (окрім сільськогосподарських земель державної та комунальної власності – вони доступні лише для оренди). Тому в підприємців є безліч напрямів для інвестування.

Що стосується вартості ділянок, то вона є різною та залежить від регіону, площі, цільового призначення тощо. Однак найвигідніші пропозиції ви завжди можете знайти на електронних аукціонах системи Прозорро.Продажі.

Продам землю в м. Харків через електронні майданчики Прозорро.Продажі

“Продам землю в Харкові та інших містах України” – сьогодні велику кількість подібних оголошень можна побачити на Prozorro.Sale. Для участі в торгах потрібно зареєструвати на одному із офіційних майданчиків системи Прозорро.Продажі.

В обов’язки організатора (продавця) входить оголошення лота. Потенційний покупець має подати заявку на участь, сплатити реєстраційний та гарантійний внески, надати всі необхідні документи адміністраторам майданчика.

Для отримання інформації про нові торги вам потрібно налаштувати спеціальні земельні боти в Telegram та Viber.

Переглянути аукціони