Землю в Борисполі продати можна через Прозорро.Продажі

Через кардинальні зміни у законодавстві, що відбулися протягом останніх двох років, продаж землі в Борисполі та інших містах України відбувається за абсолютно справедливими та відкритими умовами. Все це стало можливим завдяки електронній системі Прозорро.Продажі, яка унеможливлює використання різних корупційних схем. Для участі в торгах достатньо зареєструватися на будь-якому офіційному майданчику Prozorro.Sale.

Продам землю в Борисполі за ринковою ціною

Оновлені електронні земельні аукціони відкривають перед інвесторами величезні можливості. Річ у тому, що угіддя – це один із базових ресурсів, який використовується у величезній кількості галузей та підгалузей економіки. Сільське господарство, будівельна справа, ведення промислової або будь-якої іншої діяльності – все це потребує землі. Якщо раніше купити угіддя було досить складно (через величезну кількість бюрократії), то сьогодні це можна зробити буквально у два кліки.

Протягом 2020-2021 років парламентарі розробили та ухвалили низку важливих нормативно-правових документів, які кардинально змінили відносини у сфері продажу землі в Борисполі та інших населених пунктах нашої держави. Серед найважливіших положень можна виділити наступні:

  • скасування дії мораторію на продаж сільськогосподарських угідь приватної власності;
  • дозвіл на продаж усіх державних та комунальних угідь, крім аграрних;
  • переведення земельних торгів в електронний формат.

Щодо ринку угідь в Борисполі, то найбільший попит мають ділянки під забудову (житлову, комерційну та громадську), облаштування зон відпочинку та рекреації тощо. Досить популярним також є питання вартості землі в цьому населеному пункті. Звичайно, вона є вищою за середньоукраїнську. На це впливає один важливий фактор – близькість до столиці. Так, за різними статистичними даними, вартість 1 сотки землі під забудову в Борисполі становить приблизно 500 доларів (вона може бути більшою або меншою, в залежності від цільового призначення ділянки та району міста).

Сьогодні процес реалізації угідь вдалося налагодити, завдяки змінам у чинному законодавстві. Відтепер аукціони з продажу землі в Борисполі чи будь-якому іншому місті України відбуваються без традиційних відкатів чи хабарів. Завдяки автоматизованій системі Прозорро.Продажі ніхто не може вплинути на кінцевий результат торгів.

Продаж землі в Борисполі через майданчики системи Прозорро.Продажі

Сьогодні майже будь-який інвестор може купити ділянку без зайвих проблем. Перед підприємцями відкритий дійсно величезний ринок – мільйони гектар угідь різного цільового призначення: сільськогосподарського, водного, під забудову, рекреаційного, промислового тощо. Взяти участь в аукціонах з продажу землі в Борисполі та інших містах України ви зможете після реєстрації на будь-якому майданчику системи Прозорро.Продажі. Сьогодні на Prozorro.Sale вже більше 40-ка акредитованих платформ. Тому у вас є достатньо місця для вибору.

Для більш швидкого пошуку потрібної ділянки, налаштуйте спеціальні земельні боти в Telegram та Viber.

Переглянути аукціони