Продам землю у Львові через офіційні е-майданчики

Протягом останніх двох років уряд ухвалив низку законопроектів, які покликані зробити продаж землі у Львові та інших містах України справедливим та повністю прозорим. Зараз реалізація угідь різного цільового призначення відбувається через офіційні електронні майданчики системи Прозорро.Продажі. Взяти участь у торгах ви зможете після реєстрації на одній із вищезгаданих платформ.

Торги з продажу землі у Львові проходять за оновленою процедурою

Питання відкриття ринку землі було дуже гострим для українського суспільства. Довгий час громадяни України були категорично проти вільного обігу угідь. Основною причиною цього була відсутність правильної інформаційної політики з боку чинної влади та спекулятивні настрої різних партій та організацій, які таким чином намагалися підвищити свої рейтинги.

Однак усі рішення щодо відкриття прозорого ринку землі ухвалювалися Верховною Радою поступово. Навесні 2020 року було прийнято Закон № 552-IX, який дозволяє продаж приватних угідь сільськогосподарського призначення. Трохи пізніше уряд ухвалив Закон № 1444. Згідно з цим нормативно-правовим актом, державні та комунальні угіддя (окрім сільськогосподарських ділянок) також підлягають продажу.

Зараз можна знайти безліч оголошень на зразок – “продам землю у Львові”. Однак перед тим як купити ділянку, необхідно детально проаналізувати всі характеристики, які визначають її вартість. Серед таких факторів можна виділити наступні:

  • розташування;
  • розмір (включає площу та конфігурацію ділянки);
  • цільове призначення угіддя;
  • якісний стан землі (продуктивність – для сільськогосподарської ділянки тощо);
  • потенційний прибуток.

Як продати землю у Львові на електронних торгах

Аукціони системи Прозорро.Продажі – це зручний механізм, який дозволяє реалізовувати величезну кількість цінного майна: нерухомість, транспортні засоби, об’єкти спиртової галузі, майно банкрутів тощо. За понад п’ять років існування через Prozorro.Sale уже проведено 425 тис. торгів, загальний дохід від яких складає понад 57 млрд грн.

Зараз одним із найпопулярніших і найприбутковіших напрямів аукціонів на Прозорро.Продажі є продаж землі у Львові та інших куточках України. І це не дивно, адже ринок угідь є стабільним та передбачуваним, що приваблює інвесторів із різних регіонів нашої держави. Не менш важливим фактором, який впливає на популярність ринку землі, є наявна пропозиція. На офіційних платформах системи Prozorro.Sale ви знайдете величезну кількість угідь, які продаються або здаються в оренду.

Стати учасником земельних торгів надзвичайно просто. Достатньо зареєструватися на будь-якому майданчику Прозорро.Продажі, сплатити обов’язкові внески та надати всю необхідну документацію. У разі виникнення проблем на будь-якому етапі аукціону – звертайтеся до фахівців обраної вами платформи.

Не забувайте про спеціальні земельні боти у Viber і Telegram, які допоможуть вам відстежувати появу нових торгів угіддями.

Переглянути аукціони