Проміжний склад – як та де придбати деревину вигідно та зручно

Між верхнім та нижнім існує ще й проміжний склад, який виконує роль посередника між лісосіками та споживачами. На ньому відбувається завантаження деревини різних порід і класів якості. 

І ділові, і технічні лісоматеріали з різних складів для будь-яких цілей можна придбати на електронних аукціонах у системі Прозорро.Продажі. Для цього оберіть найзручніший для вас майданчик та пройдіть швидку реєстрацію.

Реалізація лісоматеріалів з проміжного складу в Україні

Проміжний склад зазвичай використовують як ділянку, на якій розкряжовують хлисти. А ще там проводять їх облік за різними параметрами: діаметр, довжина, порода. Далі інформація про деревину вказується на торці. Одержана сировина маркується згідно із нормами Держстандарту.

Ліс, який зберігається на таких складах, зараховують до незавершеного виробництва. Готовою продукцією його можна назвати лише тоді, коли він відразу відвезений до споживача.

Метою відкриття проміжних складів на лісових трасах є зберігання сировини на певний період та відвантаження її покупцям. Завдяки цьому вдається зменшити грошові витрати на оплату робітникам та навантаження і подальше розвезення лісоматеріалів. Через це чимало лісництв і облаштовують подібні ділянки.

Найдоцільніше місце розташування складів – вздовж траси. Таким чином зменшується кількість вантажної техніки у лісі, а сільські дороги піддаються меншому навантаженню. Такі логістичні заходи дозволяють підвищити ефективність роботи лісового господарства.

Для того, щоб збільшити масштаби реалізації лісу на внутрішньому ринку, Державне агентство лісового господарства рекомендує українським підприємцям продавати сировину на публічних онлайн-аукціонах у системі Prozorro.Sale. Таким чином вдасться збільшити ефективність збуту товару та залучити більше потенційних покупців. І все це без витрат на використання реклами.

 Продаж деревини з проміжного складу на Prozorro.Sale

На спеціальних електронних майданчиках ви можете долучитись до відкритих торгів необробленою деревиною, попередньо пройшовши нескладну процедуру реєстрації. На аукціонах лісові господарства України виставляють лоти з лісоматеріалами з різних складів (проміжного, нижнього чи верхнього). Також ви з легкістю знайдете деревину потрібної вам породи, діаметру, довжини, класу якості тощо.

Вітчизняні лісгоспи виставляють на продаж великі партії хвойної та листяної деревини, наприклад, сосна, бук, ялина, дуб, граб, клен та безліч інших. Вона може бути високої якості, тобто діловою, і використовуватися в будівництві чи виробництві меблів або належати до класу технічної сировини для промислового чи непромислового використання.

Електронна система Прозорро.Продажі має багаторічний досвід проведення онлайн-аукціонів та чималі досягнення за 4,5 роки: 368 тисяч проведених торгів, 33 тисячі учасників та 37,5 млрд. грн. доходу для українського бюджету.

Для пошуку цікавих вам лотів використовуйте зручні Viber-бот та Telegram-бот.

Переглянути аукціони