Продам комерційну нерухомість в м. Луцьк на торгах Prozorro.Sale

Цікавитеся продажом комерційної нерухомості у Луцьку чи якомусь іншому місті України? Для цього вам більше не потрібно переглядати тони сайтів і тематичних пабліків в Інтернеті. Достатньо зареєструватися на офіційному майданчику Прозоро.Продажі та обрати із величезного переліку лотів найбільш підходящий об’єкт.

Продаж комерційної нерухомості в м. Луцьк та інших регіонах України на онлайн-аукціонах Prozorro.Sale

Спершу варто визначитися з поняттям комерційної нерухомості. Це будь-які приміщення та окремо розташовані об’єкти, що використовуються їх власниками для регулярного отримання прибутку. Весь будинок, цілий поверх чи деякі кімнати, які можна обладнати під магазини, офіси, готель, кафе, ресторан, склади чи промислове виробництво – аукціони з продажу комерційної нерухомості у Луцьку та інших містах незмінно користуються попитом серед представників бізнесу.

Таке майно можна розділити на кілька основних видів:

  • будівлі – розташовані окремо будівельно-архітектурні споруди, добре підходять для облаштування торгівельних, розважальних, медичних, соціальних, спортивних закладів;
  • приміщення – частини будинків, у тому числі житлових (у більшості випадків це перший або цокольний поверх);
  • об’єкт – нерухомі комерційні активи, що безпосередньо приносять дохід їх власнику (орендареві) або створюють необхідні умови для отримання прибутку.

«Продам комерційну нерухомість у Луцьку» – вам більше не потрібно десятки разів вводити цю фразу у пошукові сервіси, гадаючи, чи пощастить цього разу відшукати потрібне приміщення. В електронній системі Prozorro.Sale за лічені хвилини можна переглянути безліч лотів, які повністю задовольнятимуть ваші вимоги. Їх реалізація є цілком прозорою, тож сплачувати хабарі чи збирати нескінченну кількість паперових дозволів точно не доведеться.

Продам комерційну нерухомість у Луцьку на електронному майданчику Прозорро.Продажі

За останні кілька років завдяки електронній системі Prozorro.Sale цілком легальному продажу комерційної нерухомості в Луцьку та інших містах підлягають сотні державних та комунальних об’єктів. Порожні будівлі і приміщення зачинених організацій і підприємств більше не стоять пусткою – їм швидко знаходять нових власників. А отриманий прибуток направляється до загального та місцевих бюджетів.

Виконавши нескладну процедуру реєстрації на одному з кількох десятків акредитованих майданчиків, ви зможете подавати заявки на обрані торги та вносити закриті цінові пропозиції. Підготовлені консультанти забезпечать вам кваліфіковану підтримку на кожному етапі та дадуть кілька цінних порад, які допоможуть перемогти.

Скористайтеся спеціальними Telegram- і Viber-ботами – швидко отримуйте сповіщення про публікацію нових аукціонів з продажу комерційної нерухомості в Луцьку та інших регіонах України. Обирайте дійсно прибуткові лоти і робіть переможні ставки!

Переглянути аукціони