Стартував продаж землі в Київській області на онлайн-торгах

Зараз продаж землі в Київській області та інших регіонах України – це опція, яка доступна кожному. Власники ділянок відтепер можуть вільно реалізувати свій актив, а потенційні інвестори отримали доступ до мільйонів гектар приватних, державних та комунальних угідь.

Проходять оновлені земельні аукціони через офіційні платформи системи Прозорро.Продажі. Для участі в торгах з реалізації угідь достатньо зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків Prozorro.Sale.

Як вигідно продати землю в Київській області на е-майданчиках

Протягом тридцяти років незалежності в Україні були відсутні дієві механізми продажу землі в Київській області та інших куточках нашої держави. Кожній із попередніх влад було вигідно спекулювати на темі заборони реалізації угідь. Саме такі настрої чиновників призвели до того, що в українському суспільстві штучно була створена думка про необхідність недопущення відкриття ринку землі.

Однак чинна влада, розуміючи всі переваги вільного обігу угідь, почала рішуче змінювати існюючий лад у сфері реалізації ділянок, які можуть використовуватися в різних галузях народного господарства. Протягом 2020-2021 років Верховна Рада ухвалила кілька грунтовних законів, які дозволяють продаж землі в Київській області та інших регіонах України.

Під час вибору ділянки потрібно звернути увагу на її цільове призначення. Згідно з чинним законодавством, для відчуження доступні сільськогосподарські, рекреаційні наділи, угіддя під забудову або обслуговування об’єктів промисловості, транспорту, оборони тощо. Державні та комунальні землі у Київській області продаються в обов’язковому порядку через електронні платформи системи Прозорро.Продажі. Приватні угіддя також можуть реалізовуватися у вищезгаданий спосіб, якщо цього забажає власник.

Продам землю в Київській області через торги системи Прозорро.Продажі

Основна перевага аукціонів, що проходять через майданчики Prozorro.Sale, полягає у відкритості та зручності. Потенційні покупці можуть не хвилюватися за справедливість результату торгів, адже система Прозорро.Продажі є повністю автоматизованою, тому перемога потрібного учасника є неможливою. Також електронний формат аукціонів унеможливлює будь-які корупційні прояви або використання різних махінацій.

На акредитованих майданчиках можна знайти велику кількість оголошень на зразок – “продам землю в Київській області” та інших регіонах нашої держави. Якщо ж ви бажаєте купити угіддя, то для цього навіть не обов’язково їхати в офіс. Онлайн формат торгів передбачає можливість участі в них з будь-якої точки земної кулі.

На кожному з майданчиків Прозорро.Продажі є фахівці, які з радістю нададуть вам технічну та юридичну допомогу. Нагадуємо про спеціальні земельні боти у Viber і Telegram, налаштувавши які ви зможете отримувати швидкі сповіщення про появу нових торгів угіддями.

Переглянути аукціони