Куплю кругляк сосни у Житомирі на електронних майданчиках Прозорро.Продажі

Натрапити на запит «Продам ліс-кругляк сосни у Житомирі через систему Прозорро.Продажі» зараз можна доволі часто, адже з лютого 2020 року проводяться електронні аукціони і в лісовій галузі. Після набрання чинності постанови уряду № 1178 на акредитованих майданчиках розпочалася реалізація необробленої деревини у великих обсягах.

Публічні онлайн-торги у різних сферах (оренда та продаж нерухомості, земельних ділянок, автомобілів, мала приватизація та ін.) проводяться на Прозорро.Продажі уже понад чотири роки. За цей час держава отримала не тільки чесні та конкурентні відносини на багатьох ринках, а й дохід у бюджети різних рівнів у розмірі 35 млрд. грн.

Тепер лісоматеріали також є частиною електронної системи Prozorro.Sale. Їх реалізація швидко набрала обороти. А прибуток для лісових господарств України за рік склав 932 млн. грн.

 Куплю сосну-кругляк у Житомирі на Прозорро.Продажі

Українські лісові господарства, які отримують на рік від 10 млн. грн. прибутку, виставляють великі обсяги деревини на електронні аукціони у системі Прозорро.Продажі. Один лот налічує від 150 куб. м. лісу-кругляка або коштує від 200 тис. грн. Складовою проекту, який виводить державну економіку з тіні, стала публічність процедури реалізації деревини, що вже принесла чималі результати.

Також для розвитку галузі та її прозорого функціонування була розроблена карта планових вирубок лісу та моніторинг його обліку через електронний реєстр заготівель. Завдяки цим процесам, а також відкритим аукціонам у системі Прозорро.Продажі контролюючі органи та небайдужі громадяни мають змогу слідкувати за чесністю торгів.

Ви відчуєте переваги онлайн-торгів, купуючи ліс-кругляк сосни у Житомирі чи іншому місті України. На відміну від прямого підписання договору, на них не можливо вплинути, адже електронні аукціони проходять публічно. Інформація про товар, його обсяги, а також про учасників та переможця доступна для всіх у центральній базі даних.

Завдяки торгам деревиною у системі Прозорро.Продажі вдалося розширити ринок лісових ресурсів та сформувати об’єктивну ціну на сировину у чесній конкуренції.

Продам кругляк сосни у Житомирі на онлайн-торгах за вигідною ціною

Експериментальний проект з продажу деревини на електронних аукціонах діятиме до квітня 2021 року. До цього часу купити кругляк сосни у Житомирі, Вінниці, Одесі, Львові та інших містах можна лише у великих обсягах. Але, зважаючи на успіх проекту, влада планує перевести всю деревину у систему Прозорро.Продажі.

Ліс-кругляк – важлива сировина для багатьох галузей, тому її купують і великі промислові підприємства, і представники малого бізнесу. Зареєструвавшись на одному з майданчиків, ви можете знайти найрізноманітнішу деревину хвойних чи листяних порід, підібрати потрібну довжину, діаметр і сортимент. Ціна кругляка сосни у Житомирі знаходиться у діапазоні між 420 та 4200 грн. за куб. м.

Поспішайте придбати лісоматеріали на чесному ринку за вигідною ціною, взявши участь у зручній процедурі електронних торгів. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони