Купити дуб-кругляк у Житомирі на електронних майданчиках Прозорро.Продажі

Яким чином можна продати дуб-кругляк у Житомирі чи іншому місті України? Великі організації, що заготовляють необроблену деревину, ось уже рік реалізують свою продукцію через електронну систему Прозорро.Продажі на онлайн-аукціонах.

Така процедура для купівлі-продажу цінного державного ресурсу вибрана Міністерством енергетики і захисту довкілля з метою створення прозорого ринку лісоматеріалів та спрощення контролю за їх обігом та використанням.

Купити дуб-кругляк у Житомирі на прозорому ринку

Успішний проект з реалізації необробленої деревини на електронних аукціонах став результатом Постанови № 1178. Відповідно до цього документа, великі обсяги лісоматеріалів в Україні продаються через систему Прозорро.Продажі.

Користуючись сервісом одного з офіційних майданчиків ви можете продати чи купити дуб-кругляк у Житомирі чи в будь-якому місті в України. Обсяги лісопродукції, яку ви можете придбати на електронних торгах, стартують від 150 куб. м. або вартість лота буде перевищувати 200 000 грн. 

Процедура онлайн-торгів, по-перше, руйнує корупційні схеми, а по-друге, виводить ринок лісу з тіні. Якщо ж ви бажаєте придбати ліс-кругляк від Закарпатських лісгоспів, то в такому разі вам доступні будь-які обсяги деревини, адже в цьому регіоні дана процедура регулюється відповідним меморандумом.

Додатковими заходами контролю лісових ресурсів є електронний облік заготовленої сировини, а також заборона на безпідставну вирубку дерев. Така політика є важелем у розвитку демократичної країни, що дбає про свої ресурси.

Раніше запити на кшталт «куплю дуб-кругляк у Житомирі» супроводжувалися прямими договорами, які часто укладалися не без корупційних махінацій та значних «відкатів». Натомість публічні аукціони, які проводяться у системі Prozorro.Sale, допомагають реалізувати необроблену деревину за чесними правилами. 

Організаторами реформування лісозаготівельної сфери виступили Офіс ефективного регулювання, Держлісагентство та ДП «Прозорро.Продажі». Завдяки електронним аукціонам уся інформація про хід торгів та учасників відкрита абсолютно для кожного громадянина. А це у свою чергу мінімізує корупційний фактор.

 Продам дуб-кругляк у Житомирі через систему Прозорро.Продажі

Продаж державних та комунальних об’єктів через систему Прозорро.Продажі за 4 роки приніс прибуток до Держбюджету у розмірі 35 млрд. грн. Акредитовані майданчики, що під’єднані до модуля, працюють над тим, щоб умови для всіх учасників електронних аукціонів були однакові, а торги стали вигідними як для підприємців, так і для держави.

Дуб-кругляк у Житомирі чи іншому українському місті тепер можна придбати за справедливою ринковою ціною і без жодних «відкатів». Також на онлайн-торгах ви знайдете й іншу деревину, наприклад, вільху чорну, ясен звичайний, клен гостролистий, тополю тремтячу, сосну звичайну, березу повислу та багато інших. Інструкцію щодо того, як взяти участь у процедурі електронного аукціону шукайте на майданчиках системи Прозорро.Продажі. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони