Як виграти аукціон на с/г землю в електронній системі Прозорро.Продажі

У зв’язку з відкриттям земельного ринку багатьох фермерів хвилює питання: як проходять аукціони на землю сільгосппризначення? Сьогодні для цього використовуються сучасні торгові системи, наприклад, Prozorro.Sale. На відміну від старих торгів, що проводилися буквально «за зачиненими дверима», тут не працюють незаконні схеми та договорняки зі «своїми» людьми. Переможцем стає учасник, який запропонує найбільшу ставку. А підробити дані, внесені до електронної системи, у корупціонерів точно не вийде.

Як проводиться аукціон на землю на Прозорро.Продажі?

Довгий час продаж як державних, так і приватних сільськогосподарських угідь в Україні був під забороною. Вигравали від цього здебільшого виробники, які орендували у селян паї за мінімально можливою ціною. Адже довготривалий мораторій без перебільшення зробив її найдешевшою у Європі.

Відсутність законного ринку землі стримувала економічне зростання нашої держави. У цьому питанні Україну порівнювали з тоталітарними країнами на зразок Куби, Північної Кореї чи Білорусі.

На щастя, зараз проблема реалізації земельних паїв вирішена. З 01 липня 2021 р. купити чи орендувати ділянку, що перебуває в комунальній або державній власності, ви можете на електронних торгах, зокрема через майданчики Прозоро.Продажі.

Чотири роки тому надсучасний ІТ-стартап створив справжній прецедент у сфері управління державними і комунальними активами. За правилами участі в аукціоні на землю сільськогосподарського призначення перемагають учасники, що за підсумками трьох раундів подали найвищу цінову пропозицію. А головне – такі торги відбуваються повністю прозоро, їх легко контролювати та оскаржувати на кожному етапі.

Як взяти участь в аукціоні на с/г землю у цьому випадку? По-перше, обрати надійний майданчик, де ви отримаєте консультацію та детальне пояснення, як прийняти участь в онлайн-торгах. По-друге, регулярно моніторити цікаві аукціони через платформу, з якою ви уклали договір. Для цього варто підписатися на тематичну E-mail-розсилку, сторінки майданчика у популярних соцмережах (Facebook, YouTube, Instagram), налаштувати сповіщення у Viber та Telegram ботах.

Як проводиться аукціон на землю на електронному майданчику Prozorro.Sale

На майданчиках Прозоро.Продажі аукціони з реалізації земельних ділянок с/г призначення проходять в мережі Інтернет. Спостерігати за ними в режимі реального часу можуть усі бажаючі. Ще до ухвалення ЗУ «Про обіг сільськогосподарських угідь» тут успішно реалізовували земельні ділянки, що належали збанкрутілим компаніям. Прибуток від таких торгів наразі складає 1,4 млрд. грн.

Досі не знаєте, як виграти аукціон на с/г землю? Просто довіртеся професіоналам! Пройшовши реєстрацію на одному із запропонованих електронних майданчиків, ви отримаєте доступ до унікальної бази навчальних матеріалів. А добре підготовлені фахівці – найкращі експерти у сфері біржових операцій – допоможуть розробити переможну стратегію.

Переглянути аукціони