Орендувати землю в м. Запоріжжя на майданчику Prozorro.Sale

Завдяки змінам у законодавстві взяти в оренду землю в Запоріжжі чи якомусь іншому регіоні України сьогодні можна буквально в два кліки. Завдяки електронним аукціонам Прозорро.Продажі представники бізнесу отримали доступ до десятків прибуткових об’єктів з усіх куточків нашої держави. Орендувати їх можна на умовах чесної конкуренції, без «традиційних» для багатьох хабарів та корисних знайомств у владних колах.

Оренда землі в м. Запоріжжя та інших областях на торгах Прозоро.Продажі

Згідно з положеннями ЗУ «Про оренду землі», на торгах Prozorro.Sale орендодавець виставляє лоти, що надаються у тимчасове оплачуване користування орендареві для ведення підприємницької діяльності. Про це сторони укладають відповідний договір, об’єктом якого є приватні, державні чи комунальні земельні ділянки.

Здавати в оренду землю у Запоріжжі, як і інших містах України, можуть звичайні громадяни або юридичні особи та Запорізька міська рада. Подавати заявки на участь в таких торгах мають право будь-які фізичні і юридичні особи, КМДА, інші районні, міські, обласні державні адміністрації, а також сільські, селищні, обласні, районні і міські ради.

Як показує практика, найбільшою популярністю на електронних аукціонах з оренди землі у Запоріжжі користуються комерційні ділянки та ті, що призначені для будівництва житлової і громадської нерухомості. Поняття комерційної землі з’явилося відносно недавно. До цієї категорії відносяться ділянки, на яких у подальшому планується будівництво об’єктів промислового, торгівельного або соціального призначення – магазинів, офісних і торгових центрів, АЗС, спортивно-розважальних комплексів, складських приміщень.

Також на спеціальних майданчиках Prozorro.Sale ви можете безперешкодно орендувати землю для житлової або громадської забудови у м. Запоріжжя. Сьогодні це чи не найприбутковіший вид земельних ділянок, до того ж, їх початкова ціна буває досить лояльною.

Взяти в оренду землю у Запоріжжі на офіційному майданчику Prozorro.Sale

Головною метою створення ДП «Прозорро.Продажі» є ефективне, а головне – повністю прозоре управління державними та комунальними активами. Завдяки автоматизованим аукціонам, що проводяться у зручному онлайн-форматі, десятки різноманітних об’єктів (земельні ділянки, житлова, комерційна, промислова нерухомість, фабрики, заводи, транспортні засоби та багато іншого) буквально отримали нове життя.

Перші торги з оренди землі комунального призначення на Прозоро.Продажі відбулися 09 листопада 2021 р. Лот був виставлений невеликою сільською радою, а у підсумку його вартість зросла майже на 30%. Обравши один з акредитованих майданчиків, від персонального менеджера ви отримаєте максимум вичерпної інформації про те, як взяти участь в електронному аукціоні з оренди землі у Запоріжжі та інших регіонах України.

Підписуйтеся на зручні земельні Telegram- і Viber-боти – швидко отримуйте сповіщення про оголошення нових торгів.

Переглянути аукціони