Земля в оренду в Київській області здається на публічних електронних торгах

Сьогодні оренда землі в Київській області та інших регіонах здійснюється на публічних аукціонах системи Прозорро.Продажі. На спеціальних майданчиках, що мають відповідний рівень акредитації, ви можете знайти ділянки сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності держави або об’єднаних громад.

Взяти участь у торгах можна лише після реєстрації. Онлайн-аукціони гарантують прозору процедуру, за якою можуть слідкувати всі охочі. Електронна система Prozorro.Sale не допускає дискримінації, корупційних схем чи будь-яких інших порушень. Вони будуть одразу виявлені, а порушники відсторонені від торгів.

 Оренда землі в Київській області – як долучитися до відкритих аукціонів

У травні 2021 року Верховною Радою України було ухвалено законопроект, який дозволяє орендувати ділянки сільгосппризначення державної і комунальної власності. Цей процес проходить виключно на електронних аукціонах системи Прозорро.Продажі. Вона гарантує чесність торгів та здорову конкуренцію між учасниками. А супроводом клієнтів, всією технічною і юридичною підтримкою займаються офіційні майданчики.

Для того, щоб стати учасником аукціонів, вам потрібно пройти просту реєстрацію. Після її підтвердження ви самостійно зможете обрати лот, де пропонується с/г ділянка чи інше майно державної та комунальної власності. Торги з оренди землі в Київській області завжди містять цікаві пропозиції. Ви автоматично станете орендарем аграрних угідь, якщо ваша ставка на аукціоні буде найвищою. Такі об’єкти у цьому регіоні та й по Україні загалом ніколи не втратять свою актуальність. 

У системі Прозорро.Продажі є чимало оголошених аукціонів, де ви можете орендувати землю у Києві, ближніх населених пунктах, на окраїні, біля лісу чи водойми. Міські та селищні ради області часто пропонують різноманітні активи. Надзвичайно вигідними для оренди є комунальні ділянки. Якщо вам потрібна земля під забудову, то популярними містами для цього є також Березань, Фастів, Бровари тощо. Отже, і для бізнесу, і для фермерського господарства земля Київської області є дуже хорошим об’єктом для інвестицій. Тут однаково добре розвинені як промисловість, так і сільське господарство.  

 У Київській області оренда землі відбувається через систему Прозорро.Продажі

Земельний ринок є надійною та прибутковою нішею для вкладу капіталу. Така інвестиція дарує впевненість у майбутньому та має невелику долю ризику. Це той природний ресурс, який не старіє, не втрачає зовнішнього вигляду і не руйнується при правильному використанні.

Оренда землі в Київській області зазвичай охоплює аграрні угіддя. Фермери зацікавлені в тому, щоб брати в держави в тимчасове користування ділянки для виробництва аграрної продукції та отримання доходу. Сьогодні процес оренди є досить простим завдяки майданчикам електронної системи Prozorro.Sale. Після реєстрації на одному з них ви зможете налаштувати сповіщення про проведення торгів з оренди землі в будь-якому регіоні України. Зробити це можна за допомогою земельних ботів у Viber і Telegram.

Переглянути аукціони