Як взяти землю в оренду в Києві за ринковою ціною

Процес оренди землі в Києві регулює низка законодавчих актів, серед яких Земельний та Цивільний кодекси України. Йдеться про ділянки, які належать державі або комунальним організаціям. Таке майно може реалізуватися через електронні аукціони системи Прозорро.Продажі, згідно з рішенням органів виконавчої влади. 

Знаходити об’єкти потенційний орендар може безпосередньо на Prozorro.Sale, яка є базою даних, на офіційних онлайн-майданчиках, які підключені до неї, або через земельні кадастри. Реєстрація на них забезпечить вам доступ до участі у прозорих аукціонах.

Оренда в Києві землі державної та комунальної власності під забудову

Оренда землі в Києві та на решті території України передбачає надання власником землі в тимчасове користування юридичній чи фізособі на конкретний строк з визначеним цільовим призначенням і за орендну плату. Порядок проведення цієї процедури визначений конкретним законодавством.

Чим ускладнюється цей процес, якщо йдеться про землю під забудову? Оскільки будівництво триває не один день, при оренді ділянки варто зважати на термін реалізації проекту, адже він має бути готовий в ті строки, які вказані в договорі. Після його укладання забудовник має право розпоряджатися територією. Окрім договору, ще одним інструментом для регулювання відносин між власником землі і орендарем є суперфіцій. Він є альтернативою, згідно з якою забудовник може відчужувати право користування ділянкою. Однак суперфіцій не поширюється на землі державної і комунальної власності. Також варто зауважити, що цей тип оренди стосується виключно будівництва.

Земельний ринок завжди був одним з найприбутковіших та найнадійніших, що безумовно приваблювало вітчизняних та іноземних інвесторів. Земля є стабільним природним ресурсом, який завжди буде приносити дохід. Тому не так давно функції ринку розширилися і тепер ви можете орендувати в держави не тільки ділянки під забудову, а й аграрні угіддя для ведення фермерського господарства. Виробництво агропродукції завжди займало чільне місце в українській економіці. 

Відбувається оренда с/г землі на майданчиках електронної системи Прозорро.Продажі у форматі онлайн-аукціону. Долучитися до них може кожен охочий, створивши особистий кабінет на одній із платформ.

 Оренда землі в Києві та області на зручних торгах Прозорро.Продажі

Вигідно вкласти кошти в оренду землі в Києві для будь-якого призначення можна за допомогою акредитованих майданчиків Prozorro.Sale. З підтримкою персональних менеджерів ви швидко знайдете привабливий лот, підготуєте всі документи. А також вони за потреби супроводять вас на всіх етапах електронних торгів – від подачі цінової пропозиції до підписання договору із організатором. 

Потенційні інвестори знайдуть у системі Прозорро.Продажі земельні ділянки як для ведення сільськогосподарських робіт, так і для будівництва чи під бізнес. 

А ще швидше реагувати на появу нових лотів з оренди землі в Києві вам допоможуть спеціальні боти в Telegram і Viber.

Переглянути аукціони