Орендувати землю в м. Харків на офіційному майданчику Prozorro.Sale

Завдяки ухваленню низки нормативно-правових актів земельна реформа в Україні вийшла на фінішну пряму, а взяти в оренду землю в Харкові чи будь-якому іншому регіоні можна без звичних хабарів та відкатів. Для цього використовуються електронні аукціони Прозорро.Продажі. Доступ до десятків цікавих об’єктів просто у вашому комп’ютері чи смартфорні – придбати цінний актив сьогодні можна, буквально не виходячи з власної кімнати.

Оренда землі у м. Харків та інших областях на електронних торгах Прозоро.Продажі

Згідно з основними положеннями Закону України про оренду земельних ділянок в останній редакції від 18 травня 2021 р., орендою землі в Харкові та інших населених пунктах вважається платне володіння або користування нею протягом обмеженого терміну для ведення підприємницької діяльності. Про що між орендарем і орендодавцем укладається відповідний договір.

Усі відносини, пов’язані з тимчасовим користуванням земельними ділянками, регулюються Земельним і Цивільним кодексом, договором про довго- або короткострокове користування, законами «Про оренду землі» та «Про оренду державного і комунального майна» – у разі розміщення на них будівель і споруд, що належать державним або комунальним організаціям і установам.

Об’єктом договору з оренди землі у Харкові у даному випадку є ділянки, що перебувають у комунальній власності. Їх орендодавцем виступає Харківська міська рада, а орендарями можуть стати: фізичні, юридичні особи, районні, обласні й міські державні адміністрації, сільські, селищні, районні та обласні ради. На вимогу орендодавця тимчасовий власник повинен:

  • використовувати орендовані угіддя виключно за їх цільовим призначенням;
  • дотримуватися норм і стандартів екологічної безпеки використання земельних ресурсів та збереження якості ґрунту, його родючості;
  • вчасно сплачувати плату за оренду землі у Харкові та інших регіонах, в тому числі за розташовані на ньому природні чи рукотворні об’єкти (за наявності таких).

Аукціони Прозорро.Продажі допоможуть уникнути звичного для нашої країни дерибану, адже уся інформація тут є повністю відкритою та доступною для перевірки як відповідними органами, так і активістами чи просто свідомими громадянами.

Орендувати землю в Харкові на офіційному майданчику Prozorro.Sale

Сьогодні купити або орендувати державну чи комунальну земельну ділянку незалежно від її цільового призначення усі бажаючі мають змогу на спеціальних електронних майданчиках Прозоро.Продажі. Такі платформи проходять перевірку та отримують відповідну акредитацію, після чого їх під’єднують до Центральної бази даних.

Беззаперечними перевагами онлайн-торгів з оренди землі у Харкові або іншому регіоні України є чесність, відкритість та відсутність дискримінації по відношенню до учасників. Вам більше не потрібно дарувати «подяки» у конвертах чи шукати корисні зв’язки у владних колах. Пройдіть нескладну процедуру реєстрації на обраному майданчику, обирайте найкращі лоти та перемагайте в аукціонах!

Підписуйтеся на тематичні земельні боти у Вайбер та Телеграм – швидко отримуйте сповіщення про оголошення нових торгів з оренди землі у Харкові та по всій Україні.

Переглянути аукціони