У Кривому Розі орендувати землю можна на електронних торгах

Аукціони з оренди землі у м. Кривий Ріг або будь-якому іншому населеному пункті України, що проходять через майданчики електронної системи Прозорро.Продажі, точно задовольнять потреби як продавців, так і покупців. На торгах Prozorro.Sale ви знайдете не тільки приватні, а й державні або комунальні угіддя. При чому їх цільове призначення теж є різним – від сільськогосподарських наділів до ділянок водного фонду.

Переваги оренди землі у Кривому Розі через онлайн-торги

Ще донедавна питання оренди землі у Кривому Розі та інших містах України було досить проблемним. З одного боку, угіддя комунальної та державної власності не були залучені у виробництві. Це впливало на втрату землею фізичних властивостей та завдавало збитків держбюджету. З іншого боку, приватні ділянки можна було здати в оренду, але супроводжувався цей процес мінімальними виплатами на користь власника.

Визначальними для вирішення цих проблем стали 2020 та 2021 роки, коли було прийнято низку законопроектів та постанов, які дозволяють проводити аукціони з реалізації угідь через електронну систему Прозорро.Продажі. На вищезгаданих торгах ви можете взяти в оренду землю у Кривому Розі та інших населених пунктах нашої держави. Загалом на аукціонах Prozorro.Sale представлені угіддя, які мають наступне цільове призначення:

  • сільськогосподарські – застосовуються для ведення рослинництва і тваринництва;
  • землі житлової та громадської забудови – використовуються для розміщення різноманітної нерухомості;
  • ділянки водного фонду;
  • угіддя промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та оборони – використовуються для розміщення об’єктів вищезгаданих галузей;
  • рекреаційні землі – об’єднують багаторічні насадження, зелені зони тощо.

За тимчасове користування ділянкою землевласник отримує щорічну плату, яка встановлюється відповідним договором. При цьому на ціну угіддя, а відповідно й на вартість оренди, впливає низка факторів: регіон, розмір, потенційний дохід інвестора тощо.

Де знайти найвигідніші пропозиції щодо оренди землі у Кривому Розі або іншому місті України? Найкращим варіантом є аукціони, що проходять через електронні майданчики системи Прозорро.Продажі. Завдяки фільтрам, які є на кожній платформі Prozorro.Sale, ви можете обрати найбільш відповідну ділянку за низкою параметрів (площею, регіоном, вартістю тощо).

Орендувати землю у Кривому Розі можна через електронні майданчики Prozorro.Sale

Історія ДП “Прозорро.Продажі” розпочинається у 2016 році. З того часу на акредитованих майданчиках системи вже проведено 425 тис. аукціонів. Сумарний дохід від вищезгаданих торгів складає понад 57 млрд грн. Варто зазначити, що більша частина цих коштів поповнила місцеві бюджети, що також відкриває можливість для ефективного розвитку економіки у різних куточках нашої держави.

Сьогодні у підприємців є реальна можливість оренди землі у Кривому Розі та інших містах України. При чому для тимчасового користування доступні як приватні, так і державні та комунальні угіддя. Проведення земельних торгів через електронну систему Прозорро.Продажі значно спрощує процес реалізації ділянок різного цільового призначення.

Онлайн формат аукціонів є дуже зручним, адже вся процедура проходить у “два кліки”. Також це дозволяє учасникам позбавитися бюрократичної плутанини, адже організатор і переможець одразу ж підписують договір.

Для зручності пошуку торгів були створені спеціальні земельні боти у Viber і Telegram. Налаштовуйте їх та переглядайте найактуальніші аукціони з ринку угідь.

Переглянути аукціони