У Львівській області орендувати землю можна через Прозорро.Продажі

Оренда землі у Львівській області та інших регіонах України є найпоширенішою формою користування угіддям. Тимчасове використання ділянки передбачає ведення на ній підприємницької або будь-якої іншої діяльності, яка супроводжується регулярними виплатами на користь землевласника.

Вигідно орендувати землю у Львівській області або на решті території України ви можете через електронні майданчики торгової системи Прозорро.Продажі.

Оренда землі у Львівській області через аукціони – особливості електронних торгів

Тимчасове використання угіддя має низку характерних ознак:

  • земля переходить у володіння та користування орендаря на строк, який визначено у відповідному договорі;
  • угіддя використовується тимчасовим власником виключно в межах його цільового призначення;
  • користування землею передбачає певну плату, розмір якої визначений у договорі.

Згідно з чинним законодавством, строк оренди ділянки не може перевищувати 50 років. Також на законодавчому рівні встановлюються мінімальні терміни тимчасового користування угіддям. Наприклад, взяти в оренду ділянку сільськогосподарського призначення, яка використовуватиметься у фермерських цілях, не можна менш ніж на 7-річний строк.

Зараз оренда землі у Львівській області та інших куточках України безумовно є одним із найпопулярніших напрямів на торгах системи Прозорро.Продажі. Основна перевага тимчасового користування полягає в менших фінансових витратах, ніж при купівлі, а також можливості зміни ділянки на більш продуктивну.

У поточному році ринок землі зазнав суттєвих змін. Відтепер можна орендувати угіддя всіх форм власності та різного цільового призначення, зокрема й сільськогосподарські ділянки. Експерти наголошують, що це стане поштовхом для розвитку с/г в Україні. Тепер державні та комунальні угіддя будуть використовуватися більш ефективними підприємцями, адже орендуються такі ділянки лише через конкурентні аукціони електронної системи Прозорро.Продажі.

Ринок землі є стабільним та надійним, що й пояснює його популярність серед інвесторів. Угіддя – це той ресурс, який при правильному використанні буде приносити хороший прибуток.

На майданчиках Prozorro.Sale є безліч торгів, де ви можете взяти в оренду землю у Львівській області або іншому регіоні України. При чому для тимчасового користування пропонуються не лише сільськогосподарські угіддя, а й ділянки під забудову тощо.

Орендувати землю у Львівській області на справедливих торгах Прозорро.Продажі

Вже понад п’ять років система Прозорро.Продажі є адміністратором торгів з продажу та оренди величезної кількості майна: нерухомості, металобрухту, вагонів, об’єктів спиртової галузі, майна банкрутів тощо. Однак навіть за цей невеликий проміжок часу було доведено, що прозоре функціонування економіки в Україні – це не пусті слова, а реальна можливість.

Сьогодні на майданчиках системи Прозорро.Продажі можна знайти безліч різних лотів, зокрема з оренди землі у Львівській області та інших куточках нашої держави. На кожній зі спеціалізованих платформ є фахівці, які з радістю допоможуть вам у підготовці до аукціону.

Чудовим помічником у сфері торгів угіддями стануть спеціальні земельні боти у Viber та Telegram, які дозволяють швидко реагувати на появу нових аукціонів.

Переглянути аукціони