Комерційна нерухомість у Сумах орендується на Prozorro.Sale

Сьогодні одним із найпривабливіших напрямів для інвестицій є оренда комерційної нерухомості в м. Суми та інших містах України. Аукціони з надання нежитлових приміщень у тимчасове користування проходять на майданчиках електронної системи Прозорро.Продажі. Використовуючи комерційну нерухомість у підприємницьких цілях, ви гарантуєте собі стабільний прибуток. 

Оренда комерційної нерухомості в Сумах – як правильно вибрати потрібний об’єкт

До нежитлових об’єктів належать не тільки будівлі та їх частини, а й земельні ділянки та водойми. Основною особливістю є їх цільове призначення – усі вони використовуються виключно з комерційною метою. Попит на такі об’єкти зростає щороку, що пояснюється появою великої кількості нових компаній, кожна з яких прагне мати комфортне приміщення для ведення бізнес-діяльності. 

Найбільш популярними об’єктами комерційної нерухомості в Сумах, орендувати яку найкраще на майданчиках електронної системи Прозорро.Продажі, є наступні:

 • офіси – спеціально обладнаний простір для співробітників організацій та установ;
 • торгові площі – використовуються для реалізації товарів (магазини, аптеки, супермаркети);
 • заклади харчування – ресторани, кафе, кав’ярні тощо;
 • індустріальні площі – використовуються для виготовлення різноманітних матеріальних благ (цехи) та зберігання сировини або готової продукції (склади й ангари);
 • заклади тимчасового проживання людей – готелі, хостели, апартаменти;
 • об’єкти соціальної сфери – медичні центри, спортивні зали тощо.

Особливість оренди комерційної нерухомості в Сумах та інших містах України полягає в кількох факторах: вона є джерелом доходу як для орендаря, так і власника; окрім здачі в тимчасове користування, нерухоме майно можна продати за потреби.

Вибір приміщення є не менш важливим процесом. Тому рекомендуємо звернути увагу на наступні його характеристики:

 • місце розташування – чим ближче до центру, тим вищою буде вартість оренди;
 • площа – пам’ятайте, що у вашому офісі або ресторані має бути достатньо місця для співробітників та відвідувачів;
 • поверх;
 • транспортна інфраструктура;
 • наявність ремонту;
 • ціна.

Взяти приміщення в тимчасове користування ви можете на одному з майданчиків системи Прозорро.Продажі. Оренда об’єкта дає вам можливість відкриття або розширення власної справи. При цьому тимчасове користування не потребує великих одноразових грошових вкладень.

Комерційну нерухомість у Сумах орендувати можна на електронних торгах

Комерційну нерухомість у Сумах можна орендувати через акредитованих майданчиках системи Prozorro.Sale. Для участі в торгах достатньо виконати кільки нескладних дій:

 1. зареєструватися на будь-якій офіційній платформі Прозорро.Продажі;
 2. сплатити реєстраційний та гарантійний внески;
 3. знайти потрібні лоти та надати необхідну документацію;
 4. подати цінову пропозицію.

Особливістю торгів на Prozorro.Sale є повна їх відкритість, завдяки чому усі охочі можуть спостерігати за їх проведенням. При цьому ставки робляться анонімно, що унеможливлює перемогу “потрібного учасника”. Переможець торгів визначається автоматично – виграє той, хто зробив найбільшу ставку.

Електронні аукціони на Прозорро.Продажі проходять з 2016 року. За 5 років було проведено 420 тис. торгів, завдяки яким держава отримала понад 55 млрд грн прибутку. Всі ці кошти поповнили бюджети на різних рівнях. Дізнатися більше про аукціони з оренди комерційної нерухомості в Сумах та інших містах України можна від фахівців обраного вами майданчика. Також налаштовуйте боти у Viber і Telegram, щоб першими отримувати сповіщення про нові торги.

Переглянути аукціони