Комерційну нерухомість у Миколаєві можна орендувати на вигідних умовах 

Кожному початківцю або досвідченому підприємцю потрібне комфортне приміщення для своєї діяльності. І це бажання є раціональним та правильним, адже гарний офіс або торгова точка суттєво підвищують ефективність бізнесу. При цьому не кожна компанія може дозволити собі придбати приміщення.

Чудовою альтернативою купівлі є оренда комерційної нерухомості в м. Миколаїв або іншому місті України. Недорого взяти в тимчасове користування офіс, склад або торгове приміщення без посередників вам допоможе електронна система Прозорро.Продажі. Аукціони на Prozorro.Sale – зручний інструмент у пошуку нерухомості комерційного спрямування.

Орендувати комерційну нерухомість у Миколаєві за справедливою ціною

Миколаїв є привабливим містом для інвестування, що пояснюється його чудовим географічним положенням та потужним промислово-торговельним потенціалом. Однак існує вагома причина, яка не дозволяє більшості компаній купити комерційну нерухомість у цьому населеному пункті – високі ціни. У зв’язку з цією проблемою, велика кількість підприємців надає перевагу тимчасовому користуванню приміщенням. Загалом у категорії “оренда комерційної нерухомості в Миколаєві” або іншому населеному пункті України на аукціонах Прозорро.Продажі можна знайти наступні об’єкти:

  • офісні приміщення;
  • торгові площі;
  • заклади готельного типу;
  • складські та виробничі майданчики;
  • заклади громадського харчування.

Оренда подібних об’єктів дозволяє вести в Миколаєві успішний бізнес навіть за наявності невеликого стартового капіталу. Крім того, є можливість отримання доходу від суборенди приміщення нежитлового фонду.

Найкращим варіантом оренди комерційної нерухомості в Миколаєві або іншому місті України є аукціони системи Прозорро.Продажі. При виборі приміщення потрібно орієнтуватися на те, наскільки параметри об’єкта відповідають вимогам вашого бізнесу. Наприклад, офіс або представництво компанії краще розмістити в центральній частині міста. Якщо ви плануєте відкрити магазин або ресторан, то слід звернути увагу на вентиляційну систему тощо.

Комерційна нерухомість у Миколаєві здається в оренду на електронних майданчиках системи Прозорро.Продажі

Ринок комерційної нерухомості в Миколаєві є досить активним. При цьому вартість об’єктів є різною та залежить від розташування, транспортної розв’язки, ремонту тощо. 

Сьогодні комерційну нерухомість у Миколаєві ви можете орендувати без посередників на майданчиках електронної системи Прозорро.Продажі. Щоб швидко вибрати серед безлічі варіантів потрібний об’єкт, достатньо скористатися фільтрами на обраній вами платформі. Ви можете не хвилюватися за результати торгів, адже вони є повністю автоматизованими. Це означає, що переможець визначається на чесній та конкурентній основі.

Також рекомендуємо скористатися ботами у Viber і Telegram. Так ви точно не пропустите жодного цікавого аукціону з надання комерційної нерухомості в тимчасове користування. З приводу запитань, що стосуються торгів нежитловим майном, звертайтеся до фахівців обраного вами майданчика. Бажаємо успіхів на аукціонах!

Переглянути аукціони