Комерційна нерухомість в Одесі орендується на електронних майданчиках

Одеса є одним із найпривабливіших міст для інвестицій. Вона займає третє місце за чисельністю населення в Україні та входить до списку найбільших туристичних центрів нашої держави. Тому й не дивно, що купівля та оренда комерційної нерухомості в м. Одеса та інших містах України відкриває великі можливості для власників бізнесу.

Величезна кількість лотів з нежитловим майном представлена на аукціонах електронної системи Прозорро.Продажі. Реєструйтеся на одному з майданчиків Prozorro.Sale та беріть участь у торгах!

Орендувати комерційну нерухомість в Одесі – основні переваги та недоліки

До комерційної нерухомості належать будівлі та їх частини, які зареєстровані як нежитлові та в яких на законних підставах можна вести бізнес-діяльність. Загалом же таке нерухоме майно поділяється на наступні категорії:

  • офісна – зазвичай такі об’єкти розташовуються в центральних районах міста;
  • торгова – об’єднує площі, які переобладнуються під аптеки, супермаркети та магазини;
  • індустріальна – найчастіше об’єкти цієї категорії розташовуються у промзонах або за межами міста (склади, цехи);
  • соціальна – об’єднує приміщення, які використовуються для надання послуг громадянам (медичні центри, спортивні зали, аеропорти, салони краси, заклади харчування).

Купити або орендувати комерційну нерухомість в Одесі або будь-якому іншому місті – чудова інвестиція, яка дозволить розпочати або розширити свій бізнес, даючи нові можливості для розвитку. Знайти об’єкт, який задовольнить потреби вашого бізнесу, ви можете на офіційних майданчиках системи Прозорро.Продажі.

Крім того, у вас є можливість купити нерухомість комерційного спрямування та здавати її в оренду, отримуючи стабільний пасивний дохід. Враховуючи ту кількість нових компаній, яка з’являється на мапі Одеси, ваше приміщення точно не буде пустувати. Ціна на оренду залежить від низки факторів:

  • розташування – чим ближче до центру міста, тим дорожча нерухомість;
  • транспортна доступність – наявність поруч зупинки громадського транспорту або достатньої кількості паркомісць підвищує ефективність вашого бізнесу;
  • ремонт;
  • планування та площа – зручність кабінетів, їх розташування тощо.

Вибір приміщення з хорошими параметрами та за розумною ціною вважається чудовою інвестицією, адже компанія, яка має зручне приміщення у людному місці, здатна швидко розвиватися.

Оренда комерційної нерухомості в Одесі на майданчиках системи Прозорро.Продажі

Укласти чесну і справедливу угоду з оренди комерційної нерухомості в Одесі або іншому місті України ви можете через майданчики системи Прозорро.Продажі. Prozorro.Sale гарантує забезпечення рівних умов для учасників та надає величезну базу державних, комунальних та приватних активів. Орендувати приміщення можна навіть не виходячи з власного будинку, адже вся процедура торгів проходить онлайн.

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватися на одному із майданчиків Прозорро.Продажі. У разі виникнення запитань щодо процедури проведення торгів ви можете звернутися за допомогою до фахівців обраної платформи. Підключайте боти у Viber і Telegram, щоб швидко отримувати сповіщення про найактуальніші лоти з оренди нерухомості.

Переглянути аукціони