Комерційна нерухомість у Львові в оренду здається на е-майданчиках

У Львові оренда комерційної нерухомості користується попитом серед приватних підприємців. Для укладання договору з орендодавцем вони користуються електронною системою Прозорро.Продажі. Взяти участь у публічних онлайн-аукціонах можна, не покидаючи власного будинку чи кабінету. 

На офіційних майданчиках потенційні покупці можуть знайти цікаві активи за привабливими цінами. А прозорість процедури не допустить хабарництва чи сплати «відкатів». Угоди між переможцем торгів і орендодавцем укладаються чесно, без дискримінації та порушень. Якщо такі виявлять, то вони будуть відразу оскаржені. 

Комерційна нерухомість у Львові в оренду здається на онлайн-торгах

На відміну від житлових приміщень, оренда комерційної нерухомості у Львові та інших містах України передбачає її тимчасове використання з метою одержання прибутку. Корективи в цей ринок були внесені карантином та регулярними локдаунами. Звичайні офіси замінюються багатофункціональними коворкінгами. Також зростає популярність складських приміщень зі зручним місцем розташування. 

Беріть у тимчасове користування будівлю для будь-якого цільового призначення за чесною процедурою на спеціальних майданчиках електронної системи Прозорро.Продажі. Орендувавши приміщення, ви можете як відкрити власний бізнес, так і переорієнтувати або розширити вже існуючий. Це зекономить ваш час і кошти.

Оренда комерційної нерухомості у Львові на Прозорро.Продажі

Отримавши справедливу перемогу в онлайн-аукціоні з оренди комерційної нерухомості у Львові чи інших регіонах, ви інвестуєте гроші у прибутковий і стабільний ринок. Легко знайти безліч лотів з нежитловими приміщеннями в різних областях України ви можете на майданчиках, які підключені до ЦБД електронного модуля Prozorro.Sale. За допомогою фільтрів можна підібрати будівлю, відповідно до бажаних параметрів: планування, наявність/відсутність ремонту, інфраструктура, комунікації тощо.

Проведення операцій на ринку комерційної нерухомості за відкритою і зрозумілою процедурою доступне завдяки електронній системі Прозорро.Продажі. Все відбувається публічно, без тіньових схем, хабарів та інших махінацій. За чесністю торгів слідкують уповноважені органи та громадськість. 

Саме для подолання корупції в різних сферах державної економіки і була створена 5 років тому прозора торгова система. Аукціони, що проходять через неї, дозволяють залучити більше потенційних інвесторів, сформувати справедливу ринкову ціну завдяки конкуренції між учасниками та приносити стабільний дохід для Держбюджету. 

Для того, щоб почати змагання за бажаний лот, вам необхідно зареєструватися на одному з офіційних майданчиків Прозорро.Продажі, який має відповідний рівень акредитації. Тільки після цього ви зможете подавати свої цінові пропозиції, отримаєте допомогу від персонального менеджера та зможете налаштувати сповіщення з актуальними аукціонами через спеціальні Telegram- і Viber-бот.

Переглянути аукціони