Орендувати комерційну нерухомість вигідно за онлайн-процедурою

Вигідна оренда комерційної нерухомості у будь-якому місті нашої країни сьогодні доступна на майданчиках системи Прозорро.Продажі. Реєструйтеся на електронні аукціони, якщо бажаєте відкрити свій бізнес, але не можете знайти потрібне приміщення за адекватну ціну. Прозорі торги допоможуть вам впоратися з цією проблемою в найкоротші строки. 

Комерційна нерухомість в оренду здається на е-аукціонах

Нерухомість поділяється на дві основні категорії – житлова та комерційна. До останньої належать будівлі, споруди та приміщення, які експлуатують заради отримання прибутку. Для цього або безпосередньо використовують об’єкти у підприємницькій діяльності, або здають комерційну нерухомість в оренду.

Вартість таких активів визначається насамперед величиною отриманого доходу. Спочатку можна подумати, що його приносять лише об’єкти на зразок магазинів чи торгових майданчиків. Однак варто зазначити, що категорія комерційної нерухомості є значно ширшою. За цільовим призначенням виділяють таке майно:

  • торговельне – спеціальні площі і приміщення, які використовують для реалізації різноманітних товарів (магазини, аптеки, кіоски);
  • офісне – приміщення для роботи працівників приватних компаній чи державних підприємств;
  • промислове – в ньому розміщують виробниче обладнання, зберігають сировину і готову продукцію (цехи, ангари, склади);
  • соціальне – медичні заклади, сфера послуг, спортивні школи і майданчики тощо.

Які переваги оренди комерційної нерухомості онлайн? Публічні аукціони в системі Прозорро.Продажі дозволяють знайти приміщення для будь-яких цілей за лічені хвилини. Часто початкова вартість таких лотів мінімальна, тому переможець торгів однозначно лишається у виграші.

 Орендувати комерційну нерухомість через Прозорро.Продажі

На електронних аукціонах Прозорро.Продажі для оренди комерційної нерухомості представлені державні, комунальні та приватні активи. Придбати їх можна через один з офіційних майданчиків, яких налічується близько 40 штук. Вони мають відповідні рівні акредитації і підключені до ЦБД. Саме через них потенційні учасники торгів переглядають актуальні лоти і подають свої цінові пропозиції.

Доступні нежитлові об’єкти в різних регіонах України. Це можуть бути як офісні приміщення чи магазини, так і великі промислові комплекси, наприклад, підприємства «Укрспирту».

Сучасна онлайн-система Прозорро.Продажі працює вже 5 років. За цей час через неї пройшло понад 405 000 торгів, до яких долучилися 40,8 тисяч учасників. А дохід від них у бюджети різних рівнів перетнув позначку 54,5 млрд. грн. Отже, замість «дерибану» цих коштів між можновладцями, вони пішли на розвиток різних галузей економіки України.

Отримати персональну консультацію щодо участі в електронному аукціоні ви можете від менеджера майданчика, на якому ви пройшли реєстрацію. Підписуйтеся на Viber- і Telegram-бот для того, щоб вчасно отримувати сповіщення про торги і нові лоти з комерційною нерухомістю.

Переглянути аукціони