Офіційними сайтами державних тендерів України є майданчики системи Прозоро

Знайти вигідну закупівлю з 2016 року стало можливим на офіційному сайті тендерів Прозоро. Відкриті торги – це зручна, а головне чесна й неупереджена процедура. Стати постачальником товарів, послуг чи робіт для державних організацій ви можете, зареєструвавшись на одному з акредитованих майданчиків. Саме на таких платформах і проходять закупівлі Прозорро. Конкуренція між приватними підприємцями проходить без хабарів та тіньових схем.

Завдяки тому, що система Прозоро працює у форматі онлайн, контролювати проведення тендерів, дотримання всіх вимог, документацію стало набагато простіше. Тепер кожен небайдужий громадянин у разі виявлення порушень може звернутися до відповідних органів. А підробка результатів відкритих торгів та завчасне їх передбачення стало неможливим.

 Офіційний сайт для державних тендерів та закупівель – Прозорро

Користуючись офіційним сайтом тендерів Prozorro, підприємці виборюють перемогу у публічних, а отже, і об’єктивних закупівлях. Перевагами такої процедури є не тільки чесна конкуренція, а й залучення нових клієнтів без затрат на рекламу. Виконуючи державні замовлення, фірма матиме позитивний досвід, що дозволить їй зайняти лідируючі позиції у своєму бізнесі. 

Користувачі електронної системи Прозорро працюють на офіційних майданчиках, які є її юридичними представниками. На таких платформах і відбувається публікація тендерів та проведення процедури закупівлі.

У самій системі Прозоро не передбачена безпосередня робота замовників і постачальників. Вона виступає лише базою даних. Для перемоги в потрібній вам закупівлі реєструйтеся на одному з акредитованих майданчиків, що також виступає офіційним сайтом державних тендерів. На них подаються пропозиції, проводяться процедури відкритих торгів та у разі необхідності проходять оскарження результатів.

 Електронні тендери України на офіційному сайті – вигідно та зручно

Кожен з акредитованих електронних майданчиків є офіційним сайтом тендерів України, який підключений до ЦБД Прозоро. Завдяки цьому інформація про закупівлі віддзеркалюється на всіх платформах у режимі реального часу. Постачальники мають можливість налаштувати регулярну розсилку з тендерами за допомогою фільтрів.

На сайті Прозоро є інформаційний розділ, що допомагає новим користувачам увійти в курс справи щодо функціонування електронної системи. Також ви можете звернутися до служби підтримки вашого майданчика, якщо у вас виникли проблеми з формуванням заявки, подачею пропозиції тощо.

Електронна система Прозоро стала вірним та надійним помічником для багатьох підприємців, які хочуть вести чесну роботу без корупції та тіньових схем. Тепер вони з легкістю одержують вигідні тендери та відкривають нові перспективи для свого бізнесу, виводячи його на нові ринки.

Тепер у кожного є можливість долучитися до публічних закупівель за допомогою електронної системи Прозоро, незважаючи на місце знаходження. Отримання тендерів у режимі онлайн – це відкрита, вигідна та чесна процедура.

Переглянути тендери