Ціна на ліс-кругляк в Україні та його реалізація на Прозорро.Продажі

Купити ліс-кругляк в Україні тепер можна на прозорому ринку. Рік тому напрямок необробленої деревини був запущений у системі Прозорро.Продажі. Отже, кожен охочий сьогодні може придбати як хвойні так і листяні породи дерев для будь-яких цілей на електронних аукціонах.

 Купити ліс-кругляк в Україні на прозорих аукціонах

Утворення тіньового ринку деревини спровокувало рішучі кроки від влади для налагодження економіки. Система Прозорро.Продажі зробила реалізацію лісоматеріалів більш ефективною та неупередженою. Однак на онлайн-аукціонах поки що можна купити ліс-кругляк тільки від великих лісгоспів, що мають дохід не менше 10 млн. грн. у рік. Хоча уже найближчим часом планується перевести усю необроблену деревину на прозорі торги.

Якщо ви продавець, то для того, щоб сформувати лот у системі Прозорро.Продажі, потрібно лише зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків. Вам нададуть необхідну консультацію щодо розміщення даних про товар. А після визначення переможця торгів допоможуть укласти договір купівлі-продажу. Послуги майданчика для організаторів є безоплатними. 

Необроблена деревина – надзвичайно популярний та затребуваний матеріал насамперед у будівництві. Зареєструвавшись у системі Прозорро.Продажі, ви можете обрати лісопродукцію для будь-яких цілей. На електронних аукціонах ви знайдете хвойні та листяні лісоматеріали різної довжини та діаметру.

Після реєстрації на одному з майданчиків організатор публікує інформацію про лот у систему. Вона передається до Центральної бази даних і відображається на всіх інших платформах. Тобто ваш товар буде доступним для кожного користувача системи Прозорро.Продажі, що зможуть купити ліс-кругляк за ціною, яка відповідає ринковій, навіть не виходячи з дому.

У разі подачі заявки на участь в аукціоні, у відповідний час вам надійде посилання на сторінку його проведення на електронному модулі. Кожен із майданчиків несе відповідальність за вчасне попередження своїх клієнтів про торги та забезпечує якісну технічну підтримку.

 Вигідно куплю кругляк лісу у системі Prozorro.Sale

Купуйте ліс-кругляк на онлайн-аукціонах у системі Прозорро.Продажі та формуйте таким чином чесний ринок необробленої деревини. Усі дані про учасників торгів приховуються до моменту завершення процедури. Після визначення переможця відбувається перевірка документації. За умови її відповідності підписується договір купівлі-продажу.

В електронній торговій системі Прозорро.Продажі протягом 4 років відбулося понад 350 тисяч онлайн-аукціонів, що проходять під гаслом «Усі бачать усе». Така публічність дозволяє ліквідувати тіньові ринки та корупційні схеми. Здобутки онлайн-процедури не змусили себе чекати. За цей період дохід до Держбюджету склав 35 млрд. грн. 

Щодо необробленої деревини, то даний напрямок функціонує у системі Прозорро.Продажі лише рік, але вже має певні досягнення: 26 тисяч торгів лісом та прибуток для лісової галузі у розмірі 866 млн. грн. Тож долучайтеся до чесних торгів лісом, обравши один із офіційних майданчиків. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони