Продаж фансировини для стругання на аукціонах у системі Prozorro.Sale

Фансировина як один з різновидів лісоматеріалів застосовується у різноманітному виробництві, наприклад, при виготовленні меблевої продукції. Така технічна деревина наразі активно продається на електронних аукціонах Prozorro.Sale в обсягах від 150 куб. м.

Стати учасником публічних онлайн-торгів може кожен, зареєструвавшись попередньо на офіційному майданчику, який має відповідну акредитацію. Незалежно від вашого місця знаходження ви долучитеся до прозорих аукціонів, що унеможливлюють корупційні схеми.

 Використання фансировини для стругання у промисловості

Фансировину для стругання зараховують до круглих лісоматеріалів та використовують при випилюванні пропарених брусів (ванчесів). Далі вони проходять верстати та утворюють струганий шпон, який має малюнок на поверхні. Формується він через будову деревини у результаті її специфічної обробки. Завдяки йому такий шпон здавна використовується для личкування меблів, на відміну від лущеного.

Заготовка фанерної сировини проходить у чурбаках або кряжах різної довжини – від 1,3 до 4,8 м. Виготовляють її з лісоматеріалів 1-го та 2-го сорту. Зарахування деревини до певного класу якості відбувається відповідно до кількості вад і дефектів.

Представники лісозаготівельного чи деревообробного бізнесу з 01 лютого 2020 року мають можливість стати учасниками неупереджених та публічних торгів необробленою деревиною. Для цього вони реєструються на офіційних електронних майданчиках системи Prozorro.Sale. Таким чином підприємці мають доступ до всіх лотів з лісоматеріалами та іншими державними та комунальними об’єктами.

 Фансировина реалізується у системі Прозорро.Продажі

Для виготовлення фансировини використовують різні породи дерева, наприклад, вільха, дуб, ясен, бук тощо. Ви уже зараз можете придбати цю деревину на електронних аукціонах, зареєструвавшись попередньо на офіційному майданчику.

До набрання чинності Постановою № 1178 лісоматеріали закуповували у лісових господарств напряму, а вони в свою чергу повертали ситуацію у вигідне для них русло, завищуючи ціни на лісопродукцію. Через такі умови нерідко відбувалися зриви строків поставки. 

Сьогодні ця ситуація в минулому, і для великих обсягів деревини створено окремий напрямок у системі Prozorro.Sale. Завдяки їй уся інформація про продаж лісу знаходиться у відкритому доступі, а аукціони проходять анонімно, що усуває будь-які домовленості між сторонами.

ДП «Прозорро.Продажі» працює над усуненням корупційних схем та ліквідацією тіньових ринків із 2016 року. Така кампанія проходить у багатьох напрямках, серед яких земельні ділянки, нерухомість, транспортні засоби, майно банкрутів, об’єкти спиртової галузі та багато інших.

За цей час відбулося понад 364 тисячі публічних онлайн-аукціонів, кількість учасників яких перевищила 31 тисячу. А доходи від них до Держбюджету ростуть з кожним днем. На даний момент ця цифра дорівнює 37,1 млрд. грн. Такі результати доводять беззаперечний успіх прозорого механізму торгів. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони