Кругляк дуба в Івано-Франківську можна купити на Прозорро.Продажі

Офіційні електронні майданчики системи Прозорро.продажі запрошують до участі в онлайн-аукціонах з продажу необробленої деревини. Відтак, можна знайти лоти за запитом «куплю дуб-кругляк в Івано-Франківську» чи будь-якому іншому місті України на вигідних та чесних умовах.

Рік тому, до набрання чинності Постанови № 1178, лісові господарства реалізували заготовлену деревину на біржових торгах за звичними прямими договорами. Але така процедура має суттєві недоліки у вигляді корупційних махінацій та формування тіньового ринку. 

Саме тому було вирішено перевести продаж великих обсягів лісоматеріалів на прозорі онлайн-торги. Завдяки їм вдалося не тільки зробити реалізацію сировини чесною та вигідною, а й збільшити кількість потенційних покупців без витрат на рекламну кампанію.

Продам дуб-кругляк в Івано-Франківську на прозорому ринку

Продати дуб-кругляк в Івано-Франківську за ціною, що відповідає ринковій, стало можливим на відкритих аукціонах. 

Необроблена деревина як напрямок у системі Прозорро.Продажі за рік проведення торгів показав себе одним з найперспективніших та найуспішніших. Міністерство енергетики і захисту довкілля, виступивши у 2019 році ініціатором проекту, ставило собі за мету подолання корупційних махінацій у лісовій галузі та збільшення доходів лісгоспів.

З початком торгів лісом у системі Прозорро.Продажі стартувала детінізація ринку та зменшилася незаконна вирубка карпатських лісів. Громадськість схвально зустріла реформу, яка за рік принесла позитивні результати: проведено понад 27 тисяч публічних торгів, дохід від яких склав 926 млн. грн. 

Незаконні махінації у сфері необробленої деревини тепер неможливі завдяки системі Прозорро.Продажі. Дуб-кругляк в Івано-Франківську, Києві, Житомирі, Вінниці можна придбати на чесному ринку зі справедливим ціноутворенням.

 Купити дуб-кругляк в Івано-Франківську на Прозорро.Продажі

Ціни на дуб-кругляк в Івано-Франківську у системі Прозорро.Продажі коливаються в межах від 660 до 6000 грн. за куб. м. залежно від класу та сортименту деревини. На онлайн-аукціонах представники великого лісозаготівельного бізнесу розміщують лоти обсягом від 150 м³ або за ціною від 200 тис. грн. Такі умови діють з лютого минулого року, однак ситуація зміниться уже найближчим часом, і в систему Prozorro.Sale перейдуть абсолютно всі торги деревиною.

Електронні аукціони у різних напрямках проходять уже понад 4 роки. На них реалізуються найрізноманітніші державні та комунальні активи – від дрібної канцелярії до промислових заводів. Дохід у Держбюджет від їх продажу наразі складає понад 35 млрд. грн.

На офіційних майданчиках Прозорро.Продажі ви можете придбати різноманітну деревину, наприклад, кругляк дуба в Івано-Франківську чи іншому місті України. Також у системі державні лісові господарства розміщують лоти із лісоматеріали різних класів якості, діаметру, довжини, сортименту та породи дерева: ялиця цілолиста, сосна звичайна, береза повисла, граб звичайний, модрина європейська, тополя чорна, липа широколиста та багато інших.

Відчуйте перевагу відкритих торгів на прозорому ринку без махінацій та тіньових схем. Долучайтеся до клієнтів одного з акредитованих майданчиків Прозорро.Продажі. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот

Переглянути аукціони