Продати чи купити дуб-кругляк на публічних онлайн-аукціонах

Знайти цікаві лоти за запитом «куплю дуб-кругляк» можна в електронній системі Прозорро.Продажі. Така процедура функціонує вже рік і має чималі здобутки: понад 26 тисяч успішних торгів, дохід від яких перевищив 889 млн. грн. Таких значних результатів вдалося досягти консолідованими зусиллями Міністерства енергетики і захисту довкілля та ДП «Прозорро.Продажі».

Окрім дуба, на публічних аукціонах ви зможете знайти інші твердо- та м’яколистяні породи дерев: вільха, граб, сосна, бук, ялина, горіх тощо. Підбирайте потрібний вам діаметр, довжину та сортимент залежно від цільового призначення.

 Продам дуб-кругляк на прозорих онлайн-торгах

Дуб-кругляк за ціною від 200 000 грн. за лот чи об’ємом від 150 куб. м. можна придбати від великих лісозаготівельних організацій у системі Прозорро.Продажі. Електронні аукціони з продажу необробленої деревини проходять у межах експериментального проекту до квітня 2021 року. Після цього планується продавати будь-які обсяги лісоматеріалів на Prozorro.Sale.

Ось уже рік реалізація необробленої деревини проходить за прозорою та зрозумілою процедурою. Постанова № 1178 значно спростила цей процес та зробила його економічно вигідним для бюджету країни, зокрема для вітчизняних лісгоспів.

Відкритість процедури онлайн-аукціону з продажу лісопродукції руйнує усталені корупційні схеми та незаконні операції у цій сфері. Завдяки системі Прозорро.Продажі уряд України бореться з тіньовим ринком та приносить значні доходи для розвитку галузі.

Електронні торги допомогли зруйнувати корупційні схеми, що вибудовувались роками, та стали оптимальним інструментом для налагодження української економіки. За чотири роки їх проведення на акредитованих майданчиках дохід у Держбюджет перевищив 35 млрд. грн. Майже 30 тисяч учасників долучилися до прозорих аукціонів. Усього ж було проведено більше 352 тисяч торгів.

 Купити дуб-кругляк у системі Прозорро.Продажі

Відтепер усі охочі можуть купити кругляк дуба на онлайн-аукціонах з продажу необробленої деревини у різних областях України. Процедура відбується у системі Прозорро.Продажі, де реалізується заздалегідь заготовлена сировина за справедливою ціною, що формується завдяки конкурентним відносинам. 

Використання такого затребуваного та прибуткового ресурсу, як необроблена деревина, уже рік перебуває під контролем не тільки через проведення публічних торгів, а й через створення електронного обліку лісоматеріалів.

Партії лісопродукції, які ви можете знайти на аукціонах у системі Прозорро.Продажі, мають обсяг від 150 куб. м. або початкову вартість від 200 тисяч грн. Менші лоти продають за старою процедурою. Але нормативно-правова база оновлюється завдяки успішному проекту про реалізацію деревини, а отже, скоро увесь ліс-кругляк перейде на онлайн-аукціони.

Реєстрація на одному з офіційних майданчиків Prozorro.Sale надасть вам доступ до купівлі дуба чи інших порід дерев на повністю відкритих і чесних торгах, що не допускають дискримінації чи «договорняків». Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони