Купити комерційну нерухомість у м. Чернігів на торгах Прозоро.Продажі

Сьогодні орендувати або придбати комерційну нерухомість у Чернігові чи будь-якому іншому місті України можуть усі бажаючі. Зробити це швидко, без хабарів та тонни бюрократичних папірців можна на електронному аукціоні Прозорро.Продажі.

Нерухоме комерційне майно у Чернігові на електронних торгах Прозоро.Продажі

Нерідко комерційну нерухомість плутають з житловим фондом. Однак ці поняття мають принципову відмінність. У першому випадку мова йде про будівлі і споруди, а також земельні ділянки, що використовуються для ведення будь-якої комерційної діяльності та регулярно приносять дохід їх власникам або орендарям.

Обираючи на аукціоні Prozorro.Sale найбільш підходящий об’єкт, варто обов’язково врахувати специфіку бізнесу, для якого він буде використовуватись. В залежності від цільового призначення, в Чернівцях можна купити наступні види комерційної нерухомості:

  • офісну – багатоповерхові будівлі, призначені для розміщення працівників державних і приватних компаній, установ та організацій. Тут також проводять зустрічі з партнерами, клієнтами і постачальниками, організовують брифінги та прес-конференції;
  • торгову – це комерційні приміщення, в яких продають товари або послуги (оптом і вроздріб). До цієї категорії відносяться магазини, торгові центри, кіоски, ларьки;
  • промислову – цілі комплекси, пристосовані для розміщення виробничих ліній і спеціалізованого обладнання;
  • складську – тут зберігають сировину, напівфабрикати та готову продукцію. Значний інтерес до складської комерційної нерухомості у Чернігові та інших містах також спостерігається через зростання популярності інтернет-торгівлі;
  • вільного призначення – такі об’єкти не мають чіткого призначення, в залежності від ситуації їх можна використовувати для різної підприємницької діяльності.

Купити комерційну нерухомість в Чернігові на аукціоні Prozorro.Sale можна для найрізноманітніших цілей. По-перше, чимало покупців прагнуть розпочати власну справу. Якщо ви маєте цікаву ідею для стартапу або й взагалі готовий бізнес-план, повні енергії та ентузіазму – цей варіант точно для вас.

Також від комерційної нерухомості у Чернігові або якомусь іншому місті можна отримувати пасивний дохід, надаючи приміщення в оренду іншим підприємцям.

Купити комерційну нерухомість в Чернігові та інших регіонах на майданчику Prozorro.Sale

Для участі в електронному аукціоні з продажу комерційної нерухомості у Чернігові чи якомусь іншому регіоні вам необхідно зареєструватися на одному з офіційних майданчиків, підключених до системи Прозорро.Продажі. Саме через цей сайт відбуватимуться усі дії, пов’язані з торгами.

Так, у відповідному розділі можна переглянути актуальні аукціони. Купити ж комерційну нерухомість в Чернігові та інших містах ви зможете, подавши в особистому кабінеті власну цінову пропозицію на обраний лот. Слідкувати за оголошенням на Прозоро.Продажі торгів за обраною тематикою зручно за допомогою E-mail-розсилки і Telegram-боту.

Переглянути аукціони