Купити комерційну нерухомість у м. Рівне на платформі Прозорро.Продажі

Сьогодні купити комерційну нерухомість у Рівному та інших містах України буквально у два кліки може кожен бажаючий. Цей процес значно спростився завдяки електронній системі Прозоро.Продажі. Для того, щоб вигідно вкласти кошти, вам більше не потрібно покидати власний кабінет – достатньо зареєструватися на спеціалізованому майданчику та обрати найбільш прибуткові лоти.

Комерційна нерухомість у м. Рівне та інших регіонах на торгах Prozorro.Sale

Комерційна нерухомість – один з найприбутковіших напрямків роботи ДП «Прозорро.Продажі». До цієї категорії відносяться будівлі, споруди і приміщення, які купують або орендують спеціально для ведення комерційної діяльності та отримання прибутку. Такі об’єкти діляться на кілька основних груп:

  • вільного призначення – кафе, ресторани, готелі, гуртожитки;
  • офісні – окремі комплекси, будинки, поверхи в будівлях, кабінети;
  • торгові – магазини, кіоски, торгово-розважальні центри;
  • промислові – підприємства, виробничі і складські приміщення;
  • апартаменти – житлові квартири і будинки, якщо вони здаються в оренду подобово;
  • соціальні – медичні заклади, спортклуби, басейни.

Окрім цього, комерційною нерухомістю вважаються і земельні ділянки, а також надра, ліси, відокремлені водні ділянки. Великий перелік подібних лотів ви знайдете на електронному майданчику sale.ueex.com.ua.

Для усіх, хто бажає купити комерційну нерухомість у Рівному або якомусь іншому регіоні, ЕТС Прозорро.Продажі надає унікальну можливість зробити це прозоро. На спеціальних електронних аукціонах цей процес відбувається на чесних конкурентних засадах. Потенційним інвесторам більше не потрібно роздавати хабарі у конвертах для того, щоб отримати у користування дійсно прибутковий об’єкт. Перемогу у торгах здобуває учасник, який зробив найбільшу ставку на момент їх завершення. За ходом змагання у режимі реального часу можуть спостерігати усі бажаючі – це значно підвищує рівень відповідальності та допомагає усувати потенційні порушення.

Купити комерційну нерухомість у Рівному на електронному майданчику Прозорро.Продажі 

Завдяки електронній системі Prozorro.Sale державне, комунальне і приватне майно реалізовується надзвичайно ефективно. На офіційному майданчику купити комерційну нерухомість у м. Рівне можна без зайвої бюрократії, незрозумілого посередництва «третіх» осіб та прихованих подяк у конвертах. А виручені кошти безпосередньо поповнятимуть місцевий бюджет замість того, щоб збагачувати нечесних чиновників.

Бажаєте купити комерційну нерухомість у Рівному або якомусь іншому місті? Просто зараз обирайте акредитований майданчик та звертайтеся до персональних менеджерів майданчика. Підписуйтеся на зручні боти у Telegram і Viber, налаштуйте E-mail-розсилку за конкретною тематикою та робіть переможні ставки!

Переглянути аукціони