Купити комерційну нерухомість у Львові за онлайн-процедурою

Орендувати чи придбати комерційну нерухомість у Львові чи інших містах України можна, зробивши лише кілька кліків. Сучасні технології, серед яких і електронна система Прозорро.Продажі, дозволяють успішно знаходити інвесторів для державного і комунального майна. На офіційних електронних майданчиках реалізуються різноманітні об’єкти – від невеликих складських приміщень до багатоповерхового готелю в центрі столиці.

Комерційна нерухомість у Львові реалізується за вигідними цінами

Незважаючи на негативні наслідки від світової пандемії для ринку житлової і комерційної нерухомості у Львівській області та інших регіонах України, цей напрямок лишається одним із найперспективніших та найпопулярніших серед інвесторів. Змінюється лише попит на різні види об’єктів. Наприклад, зараз він зростає на складські і виробничі приміщення. Незмінною популярністю користуються офіси.

Будь-які види комерційної нерухомості ви зустрінете на торгах у системі Прозорро.Продажі. Взяти участь в аукціоні з продажу комерційного приміщення можна на спеціальних акредитованих майданчиках. У такий спосіб ви створите чесну конкуренцію між потенційними покупцями та убезпечите вашу покупку від корупційної складової.

Через те, що багато офісних працівників перейшли в онлайн-режим роботи, кількість вільних приміщень зросла на 10%. Експерти прогнозують подальше збільшення цієї цифри, адже практика підтвердила, що в умовах дистанційної роботи фірма може працювати так само ефективно. А роботодавці в цей час заощаджують кошти на утримання офісу. 

Сфера торгової нерухомості також зазнала змін. Багато закладів через численні локдауни припинили свою роботу. Однак вони швидко відновлюються, змінюючи один одного. Отже, якщо ви вирішили купити комерційну нерухомість у Львові чи іншому місті, ви отримаєте прибутковий об’єкт за вигідною вартістю.

 Купити комерційну нерухомість у Львові на Прозорро.Продажі

Завдяки сучасному електронному модулю Prozorro.Sale раніше незатребувані державні активи швидко знаходять нових інвесторів. Електронні торги, на відміну від прямих угод з власником комерційної нерухомості у Львові, відрізняються чесністю і повною прозорістю.

Офіційні онлайн-майданчики, реєстрація на яких займає лічені хвилини, є платформами Прозорро.Продажі. Вони підключені до Центральної бази даних і відкривають доступ своїм користувачам до всіх доступних лотів в Україні. Така система працює вже протягом 5 років. За цей час проведено понад 400 000 електронних аукціонів, а дохід від них до Держбюджету скоро досягне позначки 55 млрд. грн.

Допомогти вам з подачею цінової пропозиції на торги можуть персональні менеджери майданчика, на якому ви пройшли реєстрацію. Там же ви налаштовуєте розсилку з актуальними лотами. Також для пошуку аукціонів у категорії «Комерційна нерухомість у Львові» ви можете скористатися зручними ботами у Telegram і Viber.

Долучайтеся до чесного ринку та отримуйте нежитлові приміщення за вигідною ціною разом із системою Прозорро.Продажі.

Переглянути аукціони