Купити комерційну нерухомість у м. Чернівці на майданчику Prozoro.Sale

Завдяки електронним торгам на Прозорро.Продажі придбати комерційну нерухомість у Чернівцях чи будь-якому іншому регіоні України можна, не полишаючи затишний кабінет чи власну квартиру. Пройшовши реєстрацію на одному з офіційних майданчиків, ви отримаєте доступ до десятків цікавих об’єктів. Для їх купівлі достатньо вчасно подати заявку на участь та зробити переможну ставку.

Обрати комерційну нерухомість в Чернівцях на аукціоні Prozorro.Sale

Для початку варто чітко окреслити, які активи потрапляють до категорії «комерційна нерухомість». Це об’єкти або їх частини, що використовуються їх власниками (або орендаторами) для отримання постійного доходу. Важливо – в таких будинках або приміщеннях люди не проживають на постійній основі. На ринку вона стабільно користується попитом. Тож якщо ви мрієте започаткувати власний бізнес – придбання комерційної нерухомості у Чернівцях або якомусь іншому регіоні України стане чудовим першим кроком.

Нерухомі активи, що приносять прибуток, діляться на кілька основних категорій:

  • будівлі – збудовані окремо одна від одної архітектурні споруди, що можуть використовуватися для розміщення офісів, готелів чи торгових центрів;
  • приміщення – частини будівель, у яких розташовують магазини, невеликі офіси, приватні косметичні і медичні кабінети. Зазвичай це перші поверхи житлових будинків;
  • об’єкти – всі нерухомі активи, що безпосередньо приносять їх власникам прибуток або створюють умови, необхідні для його отримання.

Вирішуючи купити комерційну нерухомість в Чернівцях або іншому регіоні через торги Прозорро.Продажі, варто врахувати кілька нюансів. Наприклад, для офісів краще обирати приміщення з власною зоною для паркування, розташоване поруч з зупинкою громадського транспорту. Продуктовий маркет зручніше розмістити на першому поверсі житлового будинку у великому спальному масиві. А ось для складу вирішальними стануть достатня площа та наявність зручного під’їзду для вантажних автомобілів.

Звісно, раніше найпривабливішу комерційну нерухомість у Чернівцях чи будь-якому іншому місті України встигали розділити між собою місцеві чиновники. Однак зараз купити найбільш цікаві активи можуть усі бажаючі. Торги Prozorro.Sale гарантують рівні права та можливості учасникам. Тут не спрацюють ніякі зв’язки чи домовленості – система сама обирає переможця за найбільшою ставкою.

Купити комерційну нерухомість у м. Чернівці на майданчику Прозоро.Продажі

Для участі у торгах комерційною нерухомістю в Чернівцях та інших областях необхідно завчасно зареєструватися на спеціалізованому електронному майданчику. Тут у вас з’явиться особистий кабінет, через який учасники завантажують необхідні документи, сплачують обов’язкові грошові внески та подають заявки на участь в аукціонах.

З усіх питань, що стосуються продажу комерційної нерухомості у Чернівцях чи якомусь іншому місті, ви можете отримати докладну консультацію у експертів вашого електронного майданчика. Слідкувати за оголошенням зручно, використовуючи спеціальний Telegram-бот.

Переглянути аукціони