Купити комерційну нерухомість в м. Черкаси на Прозорро.Продажі

Цілком прозорий продаж комерційної нерухомості в Черкасах та інших містах України сьогодні можливий завдяки неупередженості і відкритості електронної системи Прозоро.Продажі. Сучасні приміщення для готелю, кав’ярні або ресторану за цілком прийнятною ціною, без хабарництва та безкінечної бюрократичної тяганини. Для цього достатньо зареєструватися на акредитованому майданчику і зробити ставки на обрані лоти.

Комерційна нерухомість в Черкасах та як купити потрібний об’єкт на торгах Прозорро.Продажі

Комерційна нерухомість – надзвичайно привабливий для інвесторів напрямок діяльності ДП «Прозорро.Продажі». Під цю категорію підпадають різноманітні будівлі і споруди, експлуатація яких приносить їх власникам або орендарям прибуток. Так, це може бути промисловий об’єкт, цілий будинок чи окреме приміщення в ньому, де можна облаштувати офіс, магазин, гуртожиток, кав’ярню чи службу доставки. В Черкасах купити комерційну нерухомість усі бажаючі мають можливість на сучасних електронних аукціонах, що гарантують рівні умови участі для кожного покупця.

Очевидною перевагою таких активів у порівнянні з тими ж житловими об’єктами є висока дохідність. Наприклад, вклавши кошти у приміщення під крамницю, приватний кабінет чи коворкінг, інвестор набагато швидше отримає прибуток, надаючи його у тимчасове використання орендарям. Ця сума суттєво перевищить дохід, який ви отримали б, здаючи в оренду звичайну квартиру. Адже при однаковій вартості житлової і комерційної нерухомості в Черкасах, орендна плата за останню буде набагато більшою.

Електронна система Prozorro.Sale дозволяє реалізовувати державне, комунальне і приватне майно не лише швидко, а й надзвичайно прибутково. Сотні житлових квартир і будинків, комерційних і громадських приміщень, транспортних засобів, земельних ділянок, промислових об’єктів, активів банкрутів – щомісяця на спеціалізованих майданчиках відбуваються десятки онлайн-аукціонів, які регулярно поповнюють бюджети усіх рівнів.

Купити комерційну нерухомість в Черкасах на офіційному майданчику Prozorro.Sale

Взяти участь в електронних аукціонах з продажу комерційної нерухомості у Черкасах та інших містах України усі бажаючі можуть на відповідних акредитованих майданчиках. Для цього достатньо пройти нескладну процедуру реєстрації та обрати лоти, що найбільше відповідають вашим запитам. Саме на спеціальних платформах учасники можуть не лише переглянути актуальні торги, а й завантажити необхідні документи та оформити заявку на участь.

За час роботи електронної системи Прозоро.Продажі на акредитованих майданчиках було оголошено 460 тис. публічних аукціонів, в тому числі з оренди та продажу комерційної нерухомості в Черкасах та інших містах України. А одержаний державою прибуток вже перевищив 61 млрд. грн. Підписуйтесь на зручні боти у Телеграм і Вайбер, беріть участь у онлайн-торгах і перемагайте!

Переглянути аукціони