Купити комерційну нерухомість у Тернополі на Прозорро.Продажі

Цікавитеся комерційною нерухомістю Тернополя або якогось іншого міста України? На електронних торгах Прозоро.Продажі ви знайдете десятки цікавих об’єктів, які можна переобладнати у магазин, кафе чи спорт-клуб. Помірна ціна, прозорі умови участі, великий вибір прибуткових лотів – все це створює безліч можливостей для нового бізнесу.

Комерційна нерухомість в Тернополі та інших містах на аукціонах Prozorro.Sale

Фактично будь-яка комерційна нерухомість як у Тернополі, так і в інших містах, користується підвищеним попитом серед приватних підприємців. Адже не маючи підходящого приміщення, ви не зможете відкрити офіс, кав’ярню, медичний кабінет. Чи налагодити власне промислове виробництво.

Вже більше п’яти років на електронних торгах Прозорро.Продажі державні і комунальні установи продають та здають в оренду непотрібні будівлі, споруди, навіть великі виробничі комплекси. Таким чином майно, що не використовувалося багато років, отримує друге життя. А отримані кошти наповнюють загальний та місцеві бюджети.

Особливістю таких приміщень є те, що вони не призначені для постійного проживання людей. Виключення становлять квартири та приватні будинки, які надаються в оренду на кілька днів. Загалом усю комерційну нерухомість Тернополя можна розділити на кілька категорій:

  • торгову – приміщення, що використовуються для купівлі, продажу, надання в оренду різноманітних товарів;
  • офісну – цілі будівлі, окремі поверхи і кабінети, де створені відповідні умови для роботи працівників приватних або державних установ, підприємств і організацій;
  • промислову – потрібна для організації будь-якого промислового виробництва;
  • складську – тут зберігаються різні види товарів, сировини, напівфабрикатів;
  • вільного призначення – використовується для різноманітних видів діяльності.

Завдяки електронним майданчикам Прозорро.Продажі купити комерційну нерухомість в Тернополі та інших містах ви зможете за максимально простою і зрозумілою процедурою. Завдяки кільком десяткам спеціалізованих платформ до аукціонів долучається якомога більше учасників, що робить змагання за лоти по-справжньому конкурентним.

Купити комерційну нерухомість у м. Тернопіль на електронному майданчику Прозоро.Продажі

З моменту запуску електронної системи Prozorro.Sale з її допомогою було проведено 461 тис. прозорих торгів з реалізації і здачі в оренду державної або комунальної нерухомості, земельних ділянок, автомобілів, промислових виробництв, спеціалізованої техніки, вагонів «Укрзалізниці», заводів концерну «Укрспирт», металобрухту. На них зареєструвалися більше 52 тис. учасників, а отриманий за цей час прибуток скоро складе 62 млрд. грн.

Для того, щоб купити комерційну нерухомість у Тернополі або іншому українському місті, вам необхідно обрати надійний майданчик. Добре підготовлені фахівці надають кваліфіковану підтримку на кожному етапі торгів. Підписуйтеся на зручні Телеграм- і Вайбер-боти, робіть ставки на прибуткові лоти і перемагайте!

Переглянути аукціони