Купити деревну продукцію на електронних аукціонах за вигідною ціною

Деревну продукцію отримують у результаті планових рубок лісових насаджень. Вона може бути різних порід: хвойних (сосна, модрина, кедр, ялина та ін.), листяних (береза, дуб, вільха, клен, граб тощо). Для забезпечення різних сфер життєдіяльності людина використовує не тільки ділову деревину, тобто високого класу якості, а й кору, смолу, тріски та дров’яні матеріали.

Майданчики системи Прозорро.Продажі уже більше року є платформами для торгів великими об’ємами лісопродукції. Зареєструвавшись на одному з них, ви отримаєте можливість придбати деревину за справедливою ринковою ціною, без хабарів та «відкатів».

 Деревна продукція та сфери її використання

Деревна продукція забезпечує роботу як мінімум трьох українських промисловостей: деревообробної, лісозаготівельної, а також паперової. Перша спеціалізується на виробництві лісоматеріалів для будівництва, транспорту та сільського господарства. Друга займається заготівлею колод, тріски, смоли і навіть зелені. Паперова ж відповідає за виготовлення паперу, картону та виробів з них, тобто за роботу із целюлозою.

Хвойна та листяна деревна продукція є цінним матеріалом у виробництві меблів, дощок, опор для ліній електропередач та мостів і навіть музичних інструментів. Без неї не можуть обійтися і столярна та паливно-енергетична галузі.

Хвоя є поширеним лісоматеріалом, адже вона має природну стійкість до гниття у воді. Для прикладу деревина модрини часто служить для виготовлення опор будинків у Венеції. Сосна є чудовою сировиною для виробництва паперу. Її волокна дозволяють формувати матеріал високого класу якості. 

Спалюючи деревину ялини, ми отримаємо поширений препарат для лікування харчових отруєнь та очищення кишечника – активоване вугілля. Із живиці одержують ефірні олії, які потім застосовують у кондитерській промисловості, медицині та парфумерії. Смола ялиці є сировиною для камфори, яка є однією з основних складових знеболювальних.

У деревної продукції наявні наступні властивості:

  • жорсткість;
  • можливість чинити опір – міцність;
  • показник твердості (м’які, тверді та дуже тверді породи);
  • можливість поглинати роботу без руйнування – ударна в’язкість.

Реалізація деревної продукції на аукціонах системи Прозорро.Продажі

Розміщення великих обсягів лісоматеріалів у системі Прозорро.Продажі стало доступним для українських лісгоспів із 01 лютого 2020 року. Серед лотів потенційні покупці можуть знайти як ділову деревину, так і деревну продукцію нижчого класу якості. 

Реалізація лісу на електронних майданчиках передбачає публічні аукціони, які контролюють спеціальні органи та небайдужі громадяни. Завдяки цьому вдається досягти прозорого ринку, чесних торгів та формування об’єктивної ціни на товар.

Реєструйтеся на одному з акредитованих майданчиків та отримуйте таким чином доступ до купівлі державних та комунальних об’єктів. Обрати необроблену деревину для конкретного призначення ви можете через фільтри, де зазначаються рік заготівлі, порода, регіон, клас якості тощо. А також встановивши зручні Telegram- та Viber-бот.

Переглянути аукціони