Продаж необробленої деревини у м. Вінниця на аукціоні Prozorro.Sale

Цікавитесь продажем необробленої деревини на аукціоні у Вінниці чи будь-якому іншому регіоні? Найкраще рішення – скористатися публічними торгами, що проходять на електронних майданчиках Прозоро.Продажі.

Експериментальний проект, що мав на меті зробити ринок лісу більш відкритим та доступним широкому колу учасників, виявився надзвичайно успішним. Сьогодні все більше лісгоспів використовують потенціал інтернет-технологій для розширення ринків збуту та підвищення власного рейтингу в очах громадськості. Водночас приватні компанії, які візьмуть участь в онлайн-аукціоні з продажу необробленої деревини у Вінниці та інших областях України, змагатимуться за лоти чесно, без штучних обмежень чи дискримінації.

Запуск проекту з реалізації необробленої деревини на електронних аукціонах у Вінниці та інших містах

Рік тому, а саме 01 лютого 2020 року, уряд запустив пілотний проект, згідно якого частина лісу (мінімум 25% від загального обсягу заготовленої сировини) має реалізовуватися на торгах Прозорро.Продажі. Його ініціаторами стали громадські активісти, авторизовані майданчики та Міністерство енергетики і захисту довкілля.

Можливість скористатися прозорим аукціоном з продажу необробленої деревини у м. Вінниця та інших регіонах країни докорінно змінила ситуацію на ринку. Раніше, купуючи необхідну сировину, деревопереробні підприємства стикалися з масою труднощів:

  • використовуючи лазівки в законодавстві, керівництво лісгоспів наживалося на покупцях, неправомірно завищуючи собівартість та встановлюючи ціни на власний розсуд;
  • навіть уклавши договір, клієнти не мали жодних гарантій, що його умови будуть виконані належним чином;
  • бажаючи збути неякісний товар, у одному лоті лісозаготівельник міг скласти поряд з лісом класу А і В зовсім неліквідну сировину;
  • у багатьох випадках інформація про майбутні торги ніде не публікувалася, що суттєво обмежувало коло учасників.

Як і по всій Україні, у Вінниці аукціон з продажу необробленої деревини, проведений в електронній системі Prozorro.Sale, позбавляється впливу третіх осіб. А сама процедура відбувається таким чином, що застосувати звичні «методи» підкупу просто неможливо.

Продаж необробленої деревини у Вінниці на аукціоні Прозоро.Продажі

У 2016 році торги Прозорро.Продажі починалися з реалізації активів збанкрутілих банків, виставлених ФГВФО. На хвилі успіху електронної системи публічних закупівель, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства створило схожий сервіс. Зараз на продаж тут виставляється найрізноманітніше майно, що перебуває у державній або комунальній власності.

До прикладу, протягом року у Вінниці та інших регіонах відбулося 9 000 аукціонів з продажу необробленої деревини. До торгів долучилося більше 800 учасників, а одержаний прибуток наразі складає 600 млн. грн.

Зареєструвавшись на одному з 40 електронних майданчиків, підключених до ЦБД Prozorro.Sale, ви отримаєте безперешкодний доступ до будь-якого аукціону з продажу необробленої деревини у м. Вінниця чи іншій області. Обирайте потрібні лоти, вчасно робіть ставки та перемагайте чесно!

Про останні новини у сфері проведення відкритих онлайн-аукціонів з продажу лісу ви зможете дізнатися за допомогою спеціального Telegram- і Viber-бота.

Переглянути аукціони