Продаж необробленої деревини на аукціонах у Тернополі у системі Прозоро.Продажі 

Минув рік від старту у системі Prozorro.Sale аукціонів з продажу необробленої деревини у Тернополі, Львові, Києві та інших містах України. Пілотний проект Міністерства енергетики і захисту довкілля виправдав себе, вивівши значну частину лісоматеріалів із тіні.

Кожен охочий громадянин має змогу поторгуватися за ліс-кругляк на публічних аукціонах на одному з офіційних майданчиків електронної системи. 

 Аукціон з продажу необробленої деревини в Тернополі у форматі онлайн

Продукція лісових господарств України, відповідно до нового законодавства, має реалізуватися на онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі, якщо дохід підприємства на рік складає від 10 млн. грн. Однак деякі категорії лісу-кругляка не підпадають під продаж:

  • сировина, яка заготовлена для будівництва чи опалення будинків та держустанов;
  • заощадження для надзвичайних ситуацій;
  • деревина, що використовується для потреб війська та національної безпеки.

Переваги користування сучасним модулем Прозорро.Продажі передбачають неупереджені торги державними і комунальними об’єктами та відкритий доступ до них абсолютно для всіх. Електронні аукціони дозволяють прискорити продаж необробленої деревини, вивести його із тіні та перевести на прозорі ринки.

Публічні торги лісом проходять на акредитованих майданчиках Прозорро.Продажі. Слідкувати за їхнім ходом чи ознайомитися з результатами може кожен громадянин. 

Також відкритий доступ до даних про обсяги проданої сировини, її вартість та про переможця електронного аукціону. Значно знизити відсоток тіньового ринку допомагає і централізований облік лісоматеріалів. Тож участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в Тернополі – це чесна конкуренція, яка є вигідною і для підприємців, і для держави.

Продаж необробленої деревини у м. Тернопіль на аукціонах Прозорро.Продажі

Чинні нормативно-правові акти, що регулюють продаж лісу в Україні, допускають до електронних аукціонів у системі Прозорро.Продажі тільки лоти, об’єм яких не менший за 150 м³ або вартістю від 200 тис. грн. Менші обсяги деревини реалізуються за старою процедурою. Лише Закарпатська область поки що стовідсотково перевела лісоматеріали на онлайн-торги.

Для участі в аукціонах з продажу необробленої деревини у Тернополі, Львові, Києві, Вінниці та інших містах України використовуйте один із акредитованих майданчиків Прозорро.Продажі. Проходьте нескладну процедуру реєстрації, сплачуйте потрібні внески та здобувайте перемогу на торгах.

За рік роботи на Prozorro.Sale лісові господарства отримали дохід у розмірі 813,6 млн. грн. Такі статистичні дані свідчать про успіх пілотного проекту, який забезпечує розвиток галузі, а не поповнення гаманців корупціонерів.

Загалом же прибуток від прозорих продажів державного і комунального майна на сьогодні складає 34,5 млрд. грн. А кількість аукціонів, проведених за 4 роки у системі перевалила вже за 340 000. Працюйте вигідно та ефективно на електронних торгах разом з офіційними майданчиками Прозорро.Продажі. Не пропустити появу нових лотів допоможуть спеціальні Viber- та Telegram-бот.

Переглянути аукціони